comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın gözdesi Ribery: "2 sezon daha oynayacağım!"

14 Haziran 2019, Cuma 17:46
Galatasaray'ın gözdesi Ribery:

Yıldız futbolcu Frank Ribery geleceğiyle ilgili Fransız basınına açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Bayern Münih'ten ayrılarak serbest kalan ve bir süredir Galatasaray'ın da transfer listesinde olduğu iddia edilen Ribery, geleceğiyle ilgili Fransız basınına konuştu. 

"2 SEZON DAHA OYNAMAK İSTİYORUM"
2 sezon daha oynamak istiyorum. Önemli bir kararla karşı karşıyayım. Sadece kendimi düşünmemeliyim. Karım ve 5 çocuğum var. Onları da düşünmeliyim. Hala adrenaline ihtiyacım var. Gerçekten bittiğini hissettiğim gün tamam diyeceğim ama şu anda fiziksel olarak kendimi iyi hissediyorum. 

"HALA AÇIK VE BÜYÜK BİR KULÜPTE OYNAYABİLİRİM"

Hala açım ve büyük bir kulüpte oynayabilirim. 36 yaşında bu seviyede oynayabiliyor, goller atabiliyorsam bu tesadüf değildir. Ben hala buradayım. 


Transfer Haberleri FutbolArena'da!
 

Franck Ribery, Galatasaray'a dönecek mi?


Öte yandan France Football, Ribery'nin yeni sezonda hangi takıma gideceği yönünde olasılıkları yazdı. İhtimaller arasında Fransız futbolcunun Marsilya'ya dönüşünün yanı sıra Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar olasılıklarını da göz önünde bulundururken, yıldız futbolcuya buradan gelen teklifler olduğu öğrenildi. Fransız basını Ribery'nin kariyerine devam edebileceği kulüpler arasında bir diğer seçeneğin ise Galatasaray olduğunu yazdı. 
 

FutbolArena Transfer Arenası (23 Ağustos 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.