comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın gözdesi Arda Turan'a Ukrayna'da 'Come To Galatasaray çağrısı'

31 Ağustos 2017, Perşembe 18:00
Galatasaray'ın gözdesi Arda Turan'a Ukrayna'da 'Come To Galatasaray çağrısı'

Galatasaray'ın transferdeki gözdesi Arda Turan, Milli takım kafilesiyle birlikte Ukrayna'ya gitti. Yıldız futbolcuya Kharkiv'de büyük ilgi gösterildi. 

FutbolArena - Türkiye A Milli Futbol Takımı 2 Eylül'de Ukrayna ile deplasmanda oynayacağı maç için Kharkiv'e geldi. Ukrayna'da büyük bir sevgi gösterisiyle karşılaşan milli takım kafilesinde en fazla ilgi teknik direktör Lucescu ve Arda Turan'a geldi. Lucescu'nun göreve gelişiyle birlikte yeniden Milli takıma dönen Arda Turan için İspanyol ve Türk taraftarlar fotoğraf çektirmek için sıraya girerken, kısa süreli bir tartışma dahi yaşandı. 
 

Arda Turan yeniden Milli takım kadrosunda


2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde 2 Eylül Cumartesi akşamı deplasmanda Ukrayna ile karşılaşacak olan A Milli Futbol takım kafilesi Kharkiv'e geldi. Fatih Terim döneminde Milli takımı bırakan Arda Turan, Lucescu'nun çağrısıyla birlikte yeniden ay yıldızlı formaya dönerken, milli futbolcuya Kharkiv'de büyük ilgi gösterildi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
FOTOĞRAF İÇİN SIRAYA GİRDİLER

A Milli Futbol takımı Kharkiv'de bir grup Türk taraftar da karşılarken, bunun yanı sıra milli futbolcuya Ukrayna'da yaşayan İspanyol taraftarlardan da büyük ilgi gösterildi. Arda Turan takım otobüsüne gidene kadar sevenleriyle sık sık fotoğraf çektirirken, bir Türk taraftar yıldız futbolcuya "Come To Galatasaray" çağrısında bulundu. 

Öte yandan Arda Turan'ın takım otobüsüne vardığı sırada bir Türk taraftar daha yıldız futbolcuyla fotoğraf çektirmek isteyince güvenlik güçleriyle kısa süreli bir tartışma yaşadı. 

Ay Yıldızlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)