comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın gözdesi Arda Turan için Ahmet Bulut'tan transfer itirafı

15 Ağustos 2017, Salı 14:40
Galatasaray'ın gözdesi Arda Turan için Ahmet Bulut'tan transfer itirafı

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Arda Turan ile ilgili menajeri Ahmet Bulut'tan açıklama geldi.

FutbolArena - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında Arda Turan için girişimlerini sürdürüyor. Sarı kırmızılılarda, milli oyuncunun yeniden takıma kazandırılması adına sıcak gelişmeler yaşanıyor. Başkan Dursun Özbek ve Cenk Ergün'ün de görüşmeleri doğruladığı Arda Turan hakkında menajeri Ahmet Bulut'tan da bir açıklama geldi.
 

Galatasaray, Arda Turan'ı kiraladı mı?


Galatasaray'ın transfer gündeminde olan Arda Turan'ın 5 milyon Euro karşılığında 1 yıllık kiralandığı haberlerine Ahmet Bulut açıklık getirdi. Yayıncı kuruluşa konuşan menajer Ahmet Bulut, "Ben de şaşırdım. Bu iddialar tamamen gerçek dışı. Benim Barcelona ile bir görüşmem olmadı. Barcelona'dan bana Arda'ya takım bulmam için bir talep de gelmedi. Onun için bu haber tamamen asılsız bir haberdir" açıklamasını yaptı.
 

Galatasaray, Arda Turan'ı transfer etti mi?


Öte yandan bu konuyla ilgili FutbolArena'ya ulaşan son bilgi ise şu şekilde:

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, aynı zamanda Barcelona'nın da sponsoru olan NEF ile yaptığı görüşmede Arda Turan transferi için sponsorluk talebinde bulundu. Dursun Özbek'in NEF ile anlaşma sağladığı ve Barcelona'nın onay vermesi halinde Arda Turan'ın maaşının bir kısmının NEF tarafından ödeneceği öğrenildi.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.