comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın görüştüğü Lucescu'nun arkadaşından şaşırtan açıklama

28 Temmuz 2017, Cuma 19:00
Galatasaray'ın görüştüğü Lucescu'nun arkadaşından şaşırtan açıklama

Galatasaray'ın futbolda üst akıl olarak düşündüğü ve görüşme gerçekleştirdiği Mircea Lucescu'nun arkadaşı Consantin Angelache önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray yönetiminin futbolda üst akıl olarak görüşme gerçekleştirdiği Mircea Lucescu'nun yakın arkadaşı Consantin Angelache ülke basınına Rumen teknik adamın gelecekte ne yapmak istediğine dair açıklamalarda bulundu. Galatasaray'da Basketboldan Sorumlu Yönetici Can Topsakal'ın görüşme gerçekleştirdiği Lucescu hakkında son durumu Rumen teknik adamın yakın arkadaşı Angelache açıkladı. 


Galatasaray'da Lucescu haberleri


Lucescu'nun yakın arkadaşı Constanin Angelache, Rumen basınına yaptığı açıklamada, "Lucescu şu anda dinlenmeli. Kendisi de bunu söylüyor. Hatta kendisiyle Galatasaray hakkında yaptığımız görüşmede yılbaşına kadar çalışmayı düşünmüyorum dedi. Eğer cazip bir teklif ve kendisinin de evet diyeceği bir öneri gelmezse dinlenecek. Çünkü Zenit'te çok yıprandı ve yoruldu. Artık eskisi kadar da genç değil, malum. Bu yüzden dinlenmeyi düşünüyor." ifadelerini kullandı. 
 

Galatasaray'a Lucescu geliyor mu?


Galatasaray kulübünün Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Can Topsakal'ın, Romanya'ya görüşmeye gittiği Lucescu ile herhangi bir anlaşma yapılmadı. Başkan Dursun Özbek'in çekimser yaklaştığı Lucescu formülünü gündeme getiren Can Topsakal, Romen teknik adamla yaptığı zirveden sonuç alamadı. Eğer başkan Özbek karar değiştirip isterse Romanya'ya 2.Luce seferi düzenlenecek. Ancak Lucescu'nun da, Türkiye A Milli Takımı'nda Terim'in istifası ile boşalan Teknik Direktörlük koltuğunu düşündüğü belirtildi

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.