comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Feghouli transferinde West Ham'dan kafaları karıştıran hareket

06 Ağustos 2017, Pazar 18:24
Galatasaray'ın Feghouli transferinde West Ham'dan kafaları karıştıran hareket

Galatasaray'da Feghouli transferi için geri sayıma geçilirken, West Ham United'ın instagram hesabından yaptığı paylaşım kafaları karıştırdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray Transfer gündeminde yer alan ve bir süredir görüşmelerin devam ettiği Feghouli'de, West Ham United kulübünün sosyal medyadan yaptığı paylaşım kafaları karıştırdı. Son olarak Cenk Ergün'ün, West Ham maçının ardından görüşmelerin devam ettiğini açıkladığı Feghouli transferiyle ilgili İngiliz ekibinin paylaşımı akıllarda soru işareti bıraktı. 
 

Galatasaray'ın Feghouli transferindeki gerçekler


Galatasaray'ın hem kulübü hem de kendisi ile her konuda anlaşmaya vardığı Feghouli'nin halen İstanbul'a gelip resmi imzayı atmaması taraftarlar içinde büyük bir endişeye hakim olmuştu.
Bu olayın asıl nedenine ise FutbolArena ulaştı.

Feghouli'nin West Ham United Kulübünden 600 bin euro alacağı olduğu ortaya çıktı. Fesih sözleşmesine imza atması halinde 2016-17 sezonundan kalan bu alacaklarını tahsil edemeyeceğini düşünen Cezayirli yıldız bu endişesi nedeniyle İngiliz kulübünün 600 bin euroyu ödemesini bekliyor.


Galatasaray'ın Feghouli transferinde son durum


Cenk Ergün, Feghouli'de son kaç sorusuna ise, "Feghouli'de artık bir şey demek istemiyorum. Çünkü baskı ve beklenti oluşuyor. Niyetimiz ve çalışmalarımızın gittiği ortada. Dolayısıyla Feghouli'de işin bitmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz." cevabını verdi. 
WEST HAM'DAN KAFALARI KARIŞTIRAN PAYLAŞIM!

West Ham United kulübü ise instagram hesabından Feghouli'nin 7 numaralı fotoğrafıyla Premier Lig'e son 7 gün mesajını paylaştı. Galatasaray'ın henüz bu transferi resmi olarak açıklamamasının üzerine West Ham'ın bu şekilde bir paylaşım yapması akıllarda soru işareti bıraktı. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)