comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Feghouli planı tuttu

26 Ağustos 2017, Cumartesi 16:53
Galatasaray'ın Feghouli planı tuttu

Galatasaray'ın Feghouli'yi Milli Takıma göndermeme planı tuttu. Cezayirli oyuncu takımla birlikte çalışacak.

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında kadrosuna kattığıSofiane Feghouli'nin Milli Takıma gitmesine izin vermedi. Cezayirli oyuncunun Milli Takıma gitmemesi adına Sivasspor maçının kadrosuna alınmayan ve sakatlık raporları iletileten Feghouli'nin Cezayir'den affı istendi.
 

Galatasaray'da Feghouli, Milli Takıma gidecek mi?


Galatasaray Kulübü de bu arada Feghouli'nin takımla beraber olması, güçlendirme ve fizik kondisyon antrenmanlarına tabii tutulup yüzde 100 hazır olduktan sonra sahaya çıkmasına karar verdi. Bu yüzden de Feghouli'nin milli takımından affını istemesine de imkan oluşturmak adına Cezayirli yıldız Sivasspor maçının kadrosunda yer almadı.
 

Galatasaray'da Feghouli'nin sakatlığı geçti mi?


Galatasaray'dan planı tuttu. Teknik heyet hafta içinde Cezayir Milli Takımı'ndan davet alan Sofiane Fegholi'nin milli takım arasında Florya'da kalıp fiziksel güçlendirme çalışmalarıyla hazır hale gelmesi ve takımla vakit geçirmesini istedi. Ve Tudor ile yönetimin bu planı tuttu.

Feghouli'nin sakatlık raporları Cezayir Milli Takımı yetkililerine gönderildi. Galatasaray ve Feghouli, Milli Takım'dan affını istedi. Cezayir cephesinden de olumlu dönüş yapıldı. Feghouli, Milli Takıma gitmeyecek ve Florya'da çalışmalarını sürdürecek. Yıldız oyuncu, milli ara sonrası oynanacak Antalyaspor karşılaşmasında ise sahaya çıkabilecek.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)