comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Falcao transferinin sponsoru NEF (Maaşının ne kadarı karşılanacak?)

01 Ağustos 2019, Perşembe 00:00
Galatasaray'ın Falcao transferinin sponsoru NEF (Maaşının ne kadarı karşılanacak?)

Galatasaray kulübü Falcao transferinde NEF'in sponsorluğunu aldı. Buna göre golcü futbolcunun yıllık ücretinin bir kısmı NEF tarafından karşılanacak. 

FutbolArena - Galatasaray, Falcao transferinde golcü futbolcuyla anlaşma sağlarken menajer Ahmet Bulut aracılığıyla Monaco ile görüşmelerini sürdürüyor. Öte yandan Falcao transferinde kulübün sponsor kaynağı merak edilirken, sarı kırmızılıların Falcao transferinde NEF sponsor oldu. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao transferi sponsoru NEF


Hürriyet'ten Ali Naci Küçük'ün haberine göre, Galatasaray, Falcao transferinde Nef'in sponsorluğunu aldı. Salı akşamı Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile yönetim kurulu başkanı Erden Timur bir araya geldi ve NEF, Falcao transferinin sponsorluğunu aldı. Falcao'nun yıllık 5.5 milyon euro olan ücretinin 1.5 milyon euroluk kısmını NEF karşılayacak. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao Galatasaray'a ne zaman gelecek?


Galatasaray, Falcao ile yıllık 5.5 milyon euro üzerinden anlaşma sağlarken, maç başı 10 bin euro ve aynı zamanda Şampiyonlar Ligi grup aşaması, çeyrek final ve şampiyonluk bonusları da yapılan protokolde yer alıyor. 

GALATASARAY BONSERVİS ÖDEMEK İSTEMİYOR
Menajerler ilk transfer görüşmelerinde Galatasaray'a bonservissiz transfer sözü vermişti. Monaco'ya bonservis bedeli ödemek istemeyen Galatasaray, Falcao transferi için menajerlerin sorunu çözmesini bekliyor.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!