comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Falcao planı! Abdurrahim Albayrak, İstanbul'a döndü

12 Ağustos 2019, Pazartesi 14:36
Galatasaray'ın Falcao planı! Abdurrahim Albayrak, İstanbul'a döndü

Galatasaray Kulübü 2.Başkanı Abdurrahim Albayrak, İstanbul'a döndü. Falcao için görüşmeleri Fransa'da menajer Ahmet Bulut yönetecek. Yaşanacak gelişmelere göre sarı kırmızılı yönetici Monaco'ya gidecek.

FutbolArena - Galatasaray'ın Falcao transferi için Fransa'ya giden 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, Kolombiyalı golcü ile görüştükten sonra İtalya'ya geçti. Fiorentina maçını izleyen Albayrak, transferin sorumluluğunu menajer Ahmet Bulut'a bırakarak İstanbul'a döndü.
 

Galatasaray'ın Falcao transferinde son durum


Fiorentina maçını tribünden takip eden Galatasaray Kulübü 2.Başkanı Abdurrahim Albayrak sarı kırmızılı kafile ile birlikte dün gece İstanbul'a döndü. 

Falcao için görüşmeleri Fransa'da menajer Ahmet Bulut yönetirken yaşanacak gelişmelere göre sarı kırmızılı yönetici Monaco'ya gidecek.
Abdurrahim Albayrak, Falcao ile görüştükten sonra Galatasaray'ın Fiorentina ile oynadığı maçı izlemek üzere Floransa'ya geçmişti. Abdurrahim Albayrak'ın Falcao'ya sarıldığı fotoğrafın sosyal medyaya düşmesinin ardından sarı kırmızılı taraftarlar heyecanlanmıştı.
 

Falcao'dan Galatasaray paylaşımı


Galatasaray'ın, Süper Kupa zaferinin ardından Muslera geceden fotoğraf kareleri paylaşırken, Falcao paylaşımın altında "Cimbombom" mesajını yazarak alkış emojisini koydu. Muslera da Falcao'ya, "Come to Gaslatasaray İdolo" diye tekrar bir mesaj attı. Sosyal medyada bir anda Falcao'nun bu paylaşımı gündeme bomba gibi düştü. Falcao'nun "Cimbombom" paylaşımının altına yanıt bırakan Ryan Donk ise, "Gel, 1 hafta sonra sezon başlıyor." ifadelerini kullandı. 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!