comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın eski yöneticisi Semih Haznedaroğlu, Dursun Özbek'i eleştirdi

06 Aralık 2017, Çarşamba 14:03
Galatasaray'ın eski yöneticisi Semih Haznedaroğlu, Dursun Özbek'i eleştirdi

Galatasray'ın eski yöneticilerinden Semih Haznedaroğlu, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Dursun Özbek'i eleştirdi.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Semih Haznedaroğlu, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Dursun Özbek'i ve Igor Tudor'u eleştirdi.

Semih Haznedaroğlu, Galatasaray'ın dünden bugüne yöneten başkanları ve yöneticilerin tamamen iyi niyetli olduğunu belirterek Dursun Özbek'teki temel sorunun tecrübe eksikliği olduğunu söyledi.
Galatasaray'ın eski yöneticisi Haznedaroğlu, Igor Tudor'un iyi bir takımın başına getirildiğini ancak kendisinin iyi bir hoca olmadığını ve burada Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in hatalı olduğunu belirtti.
 

Semih Haznedaroğlu'nun Dursun Özbek eleştirileri


"DURSUN ÖZBEK İYİMSER AMA..."

Bizim her yönetimimiz ve başkanımız elinden geleni yapmıştır. Tamamen iyi niyetleriyle mücadele diyorlar. Dursun Özbek de Galatasaray'ın içine düştüğü maddi manevi zorlukların içinden kurtarmak istiyor. Dursun Özbek gayet pozitif ve optimist bir başkan. Hiçbir vakit kötümser olmuyor. Bunlar hep artı puan. Ancak sportif olarak bazı tecrübesizlikler ve eksiklikler söz konusu. 

EN BÜYÜK HATASI IGOR TUDOR

Dursun Özbek'in en büyük hatası Igor Tudor. Bu sene futbola büyük yatırım yapıldı. İyi bir takım takım kurma ve neticede şampiyon olma ve de Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olarak borçların üstesinden gelmek düşüncesi güzel bir düşünce... Dursun Özbek iyi bir takım kurdu ancak o takıma eş bir antrenör getiremedi. Çok iyi bir araba alıyorsunuz ama başında acemi bir şoför var.

Semih Haznedaroğlu, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada Tudor'un takımda kalması halinde Sarı-Kırmızılı takımın 4 ya da 5. olacağını belirrtti ve şunları söyledi.

"4. VEYA 5. OLURLAR"

Igor Tudor iyi antrenör olabilir ama Galatasaray'ı ve kamuoyunu yönetecek bir antrenör değil. Böyle büyük maçları kazanamayan Igor Tudor Galatasaray'ı şampiyonluğa götüremez. Igor Tudor ile devam edilirse Galatasaray 4. veya 5. olur. Kulübün amacına ulaşamaması Galatasaray'ı çok zor durumda bırakır. Çünkü çok önemli bir gayrimenkulünü elden çıkararak bu yola girdiler.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Ekim 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.