comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Elabdellaoui'ye teklifi Olympiakos'un üstünde

18 Haziran 2020, Perşembe 18:01
Galatasaray'ın Elabdellaoui'ye teklifi Olympiakos'un üstünde

Galatasaray, Olympiakos ile sözleşmesi sona erecek olan sağ bek Elabdellaoui'ye Yunan ekibinden daha yüksek maaş önerdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Olympiakos ile bu sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan sağ bek Elabdellaoui için Galatasaray'ın ısrarı devam ediyor. Yunan basını Olympiakos ve Galatasaray'ın 28 yaşındaki futbolcuya yaptığı tekliflerin detaylarını ortaya çıktı. 

Galatasaray yönetimi Mariano'nun sona erecek olan sözleşmesi ve Linnes'ten beklenen performansın elde edilememesi nedeniyle sağ bek için düşündüğü Elabdellaoui'ye 3 yıllık bir teklifte bulundu. Sarı kırmızılılar yıllık 1 milyon euro'dan 3 yıllık sözleşme önerirken, Elabdellaoui için Olympiakos'un yıllık önerdiği maaş ise 750 bin euro. 
Daha önce Olympikaos'ta kalmak istediğini söyleyen Elabdellaoui için Galatasaray'ın ısrarcı hareket etmesi ve Olympiakos'tan daha yüksek maaş teklif etmesi Norveçli futbolcunun fikrini değiştirebilir. 
 

Elabdellaoui kimdir?


Olymoiakos forması giyen 28 yaşındaki Elabdellaoui sağ bekte görev yapıyor. Elabdellaoui bu sezon Olympiakos formasıyla ligde 21 maçta forma giydi ve 1 gol attı. Elabdellaoui'nin sezon sonunda Olympiakos ile sözleşmesi sona eriyor. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!