comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın devre arası transfer operasyonu başlıyor

06 Kasım 2017, Pazartesi 09:58
Galatasaray'ın devre arası transfer operasyonu başlıyor

Galatasaray'da Sportif direktör Cenk Ergün ve teknik direktör Igor Tudor devre arasında yapılması beklenen transferler konusunda fikir birliğine vardı.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi devre arası transfer dönemi için gündemine aldığı ve transferlerini tamamlamak istediği oyuncular belli oldu. Galatasaray yönetimi Ocak ayı transfer döneminde kadrosuna Arda Turan, Kwadwo Asamoah, Emre Akbaba ve Kaan Ayhan gibi önemli yıldızları katmak istiyor.


Galatasaray'ın devre arası arasında hangi oyuncuları transfer edecek?


Galatasaray yönetimi Ocak ayı transfer dönemine damga vuracak transferleri gerçekleştirmenin planında. Sarı kırmızılı yönetim gündemine aldığı 4 yıldızın işini bitirmek için girişimlere şimdiden başladı. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre, sezon başında önemli oyuncularına kadrosuna katan Galatasaray, çalışmalara yine erkenden başlamıştı. Teknik direktör İgor Tudor ve sportif direktör Cenk Ergün liste oluştururken, isimler kesinleşti.

MİLLİ ARADA TRANSFER GÖRÜŞMELERİ BAŞLAYACAK
Galatasaray yönetimi milli arada transfer görüşmelerine resmen start veriyor. Arda Turan ve Asamoah'ı devrede mutlaka Aslan yapmak isteyen yönetim, Emre Akbaba ve Kaan Ayhan konusunda da oldukça istekli.

Arda Turan'ı kiralık olarak kadroya katmak isteyen Galatasaray yönetimi yerli oyunculardan ise Emra Akbaba ve Kaan Ayhan içi nabız yoklamaya başladı. Sarı kırmızılıların sol bek için ise tek düşüncesi Juventus forması giyen Kwadwo Asamoah transferi

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"