comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Denayer ve Latovlevici imza töreni saat kaçta, hangi kanalda?

07 Eylül 2017, Perşembe 18:01
Galatasaray'ın Denayer ve Latovlevici imza töreni saat kaçta, hangi kanalda?

Galatasaray transferin son günlerinde Iasmin Latovlevici ve Jason Denayer'i bitirdi. Cimbom bu oyuncularına imza töreni düzenleyecek. Tören saat kaçta, hangi kanalda? Cevaplar haberimizde...

FutbolArena - Galatasaray transfer döneminde şov yaparken, transferin son günlerinde eski öğrencisi Jason Denayer'i ve geçen sezon Tudor ile birlikte göz dolduran Karabüksporlu Rumen oyuncu Iasmin Latovlevici'yi renklerine bağladı.

Galatasaray bu iki yeni transferi için imza töreni de düzenlerken bu tören öncesi tecrübeli kaleci Cedric Carrasso'nun transferinin de noktalanması bekleniyor. 


Dursun Özbek yabancı kuralı hakkında ne diyor?


Galatasaray'da çok sayıda yabancı oyuncu transferi yapılırken lige fırtına gibi bir başlangıç da yapıldı. Kadrosunu mevcut yabancı kuralına göre düzenleyen Galatasaray bu sayede başarıyı yakalarken, Milli Takımın Hırvatistan'ı yenen kadrosunda Süper Lig'in lideri Galatasaray'dan tek bir oyuncu bile forma giymedi. 
Galatasaray'da yöneticiler, şimdi yabancı yasağının getirilmesi ihtimaline sert bir şekilde tepki gösterirken, Dursun Özbek de bu konu hakkında ilk kez bu törende görüş bildirecek. 

Galatasaray yönetimi son günlerde sıkça tartışılan yabancı sınırlaması hakkında tavrını net koymaya hazırlanıyor. Galatasaray'da dün yapılan yönetim kurulu toplantısında idarecilerin başkan Özbek'e, sürpriz bir çıkışta bulunduğu ortaya çıktı.

Başta yönetici Alper Narman olmak üzere idarecilerin, resmi siteden yabancı sınırı ile alakalı bir bildiri yayınlanması teklifini yaptığı ortaya çıktı. Ancak Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in, idarecilerine "Aynı fikir ve düşüncede olmayabiliriz. Ama bunu kırarak, dökerek değil daha uygun ve ılımlı şekilde yapmalıyız" görüşünü savundu.

Yarın basın toplantısında başkan Özbek'in ılımlı şekilde karşıt görüşte olduklarını dile getireceği belirtildi.


Galatasaray'da Denayer ve Latovlevici'nin imza töreni ne zaman? Kalan Bilgisi


Galatasaray iki yeni transferi için 8 Eylül Cuma günü saat 14.00'te imza töreni düzenleyecek. Bu imza töreni GS TV'den naklen yayınlanacak.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"