comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Belhanda'dan beklediği para

15 Eylül 2017, Cuma 09:33
Galatasaray'ın Belhanda'dan beklediği para

Galatasaray yönetimi 8 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında kadrosuna kattığı Faslı yıldız Younes Belhanda'ya proje gözü ile bakıyor.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, geçtiğimiz gün Divan Kurulu'nda bahsettiği 'Gelir getirecek bir kadro kurduk' sözünden sonra Younes Belhanda için menajeri Makram Naceur'dan flaş bir açıklama geldi.


Galatasaray Belhanda'yı kaç milyon Euro'ya satmayı hedefliyor?


Galatasaray yönetimi 8 milyon Euro bonservis karşılığında bu sezon başında Dinamo Kiev takımından transfer ettiği Belhanda'dan gelecek sezon muhteşen bir bonservis geliri bekliyor. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray'ın 8 milyon Euro'ya transfer ettiği Younes Belhanda için menajeri Makram Naceur'dan flaş bir açıklama geldi.

''ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE OYNATIN''
Naceur'un, "Siz Belhanda'yı Şampiyonlar Ligi'nde oynatın, birkaç maç iyi performans sergilemesi halinde aldığınızın en az iki katına onu Katar kulüplerine satarım" dediği öğrenildi.

15-20 MİLYON EURO BONSERVİS GELİRİ

Başkan Dursun Özbek'in, "Yaptığımız transferler bize para kazandıracak" açıklamasının altında yatan nedenlerden biri de bu söz. Sarı-Kırmızılılar, 27 yaşındaki oyuncuya proje gözüyle bakıyor. Belhanda için ilerleyen dönemde Çin ve Katar'dan gelmesi muhtemel tüm teklifler masaya yatırılacak ve kulüp kasasına 15-20 milyon Euro civarında para girmesi hedefleniyor.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.