comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın başkanlarından zirve toplantısı

28 Şubat 2018, Çarşamba 12:18
Galatasaray'ın başkanlarından zirve toplantısı

Galatasaray'ın uzun zamandır faaliyete sokmaya hazırlandığı Galatasaray Müzesi'nin resmi açılışı yapıldı. Bugün gerçekleşen müze açılışı sonrasında başkanlar zirvesi gerçekleşecek.

FutbolArena - Galatasaray'da beklenen müze aççılışı gerçekleşirken açılış sonrasında kritik bir zirve toplantısı yapılma kararı alındı.


Galatasaray'da başkanlar neden toplanıyor?


Galatasaray Kulübünün bugün gerçekleşen müze açılışı sonrasında başkanlar zirvesi gerçekleşecek.
Başkan Mustafa Cengiz'in de bulunacağı Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleşecek olan Galatasaray'daki önemli zirveye eski başkanlar Selahattin Beyazıt, Faruk Süren, Mehmet Cansun, Ünal Aysal, Duygun Yarsuvat ve Dursun Özbek de katılacak.

Özbek'in de katılacağı başkanlar zirvesinde kulüp adına verilen temlikler, kulübün mali açıdan son durumu, Uefa ile alakalı izlenecek yol haritası başta birçok konunun masaya yatırılması bekleniyor.
 

Mustafa Cengiz'den Galatasaray Stadyum Müze açıklaması


''VESİLE OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM''
''Bu ana katıldığınız, katılmakla onur verdiğiniz için teşekkür ederiz. Müzemiz, geçmişi anlamak, bugünü kavramak için kurulmuştur. Burada bulunan kupamız 800 adet. 3500 kupamız hala Beyoğlu müzemizde. Bu müzenin kurulmasında Candan Erçetin, eski başkanlarımızdan Ünal Aysal, Duygun Yarsuvat ve Dursun Özbek'in büyük emekleri var. Her birine teşekkür ederim. Ne mutlu ki açılış benim başkanlığım döneminde vesile oldu.


Osman Aşkın Bak, Galatasaray Stadyum Müze açılışına katıldı


Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türk Telekom Staydumu'nda açılışı yapılan Galatasaray Stadyum Müzesi'nin açılışına katıldı. Osman Aşkın Bak müze açılışında şu ifadeleri kullandı;

''GALATASARAY, TÜRKİYE'NİN GURURU OLMUŞTUR''

"Galatasaray Kulübü ortaya koyduğu başarılarla Türkiye'nin gurur olmuştur. Bunların devamını diliyoruz. Türk sporunun ve Galatasaray camiasının önemli bir gününde burada olduğum için çok mutluyum."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.