comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın başı menajer komisyonlarıyla dertte! FIFA...

03 Ocak 2018, Çarşamba 09:10
Galatasaray'ın başı menajer komisyonlarıyla dertte! FIFA...

Galatasaray'ın sezon başında yaptığı transferlerin menajer komisyonları henüz ödenmedi. Cimbom'un başı bu sebeple yanabilir!

FutbolArena - Galatasaray transfer döneminde bu sezon başı büyük bir harcama yapmıştı. Sabah'ın haberine göre 40 milyon Euro (180 milyon TL) bonservis harcaması yapan Galatasaray, menajerlere toplam 8.9 milyon Euro komisyon ödemek zorunda... Ancak sarı-kırmızılı yönetimin geçen 5 aylık sürede menajerlere hiçbir ödeme yapmadığı öğrenildi! 


Galatasaray FIFA'ya şikayet edilebilir!


Bu durum yüzünden yabancı futbolcular olumsuz etkilenirken, seçim sürecine giren Galatasaray'da 20 Ocak'a kadar kulüp kasasından para çıkışı olmayacak. Yeni seçilecek yönetim de 8.9 milyon Euro alacağı olan menajerlere kısa sürede herhangi bir ödeme yapmazsa, Galatasaray'ın FIFA'ya şikayet edilme tehlikesi ortaya çıkacak.

NDİAYE'NİN MENAJERİ İSTEDİ
Bu arada oyuncusuna Çin'den 18 milyon Euro'luk teklif getiren Ndiaye'nin menajeri 600 bin Euro olan alacağının ödenmesini istedi. Gomis, Fernando, Maicon ve Mariano'nun menajerleri Galatasaray'dan acil haber beklerken, Belhanda'nın ağabeyi ve Feghouli'nin ailesi de transferlerden komisyon alacaklar.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)