comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Avusturya kampında rötar! Sebebi

25 Temmuz 2017, Salı 19:35
Galatasaray'ın Avusturya kampında rötar! Sebebi

Galatasaray yeni sezon çalışmaları için Avusturya'nın Graz kendine gitmeyi planlarken, bu seyahat öncesinde beklenmedik bir rötar yaşandı. 

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın Avusturya'daki hazırlık kampında rötar! Yeni sezon çalışmaları için Avusturya'nın Graz kendine gitmeyi planlayan Galatasaray'ın planlarında rötar meydana geldi. 
 

Galatasaray antrenman haberleri (25 Temmuz Salı 2017)


26 Temmuz Çarşamba günü yeni sezon çalışmaları için Avusturya'nın Graz kentine gitmeye hazırlanan Galatasaray, bu ülkede oynamayı planladığı iki hazırlık maçı için gerekli izinleri henüz alamayınca kamp programı da rötar yaptı.

Hazırlık maçı adına Avusturya Futbol Federasyonu ve İç İşleri Bakanlığından özel izinler alması gereken Galatasaray'a bugün onay gelmedi.
Bunun üzerine Galatasaray Kulübü, yarın antrenmanlarına İstanbul'da devam edip Perşembe günü Florya Metin Oktay Tesislerinde bir hazırlık maçı oynayıp Cuma günü Avusturya'ya gitme kararı aldı.
 

Galatasaray'da Igor Tudor haberleri


Igor Tudor'un, Galatasaray takımına verdiği izin ilginç iddialara neden oldu. Bugün antrenman yapan Galatasaray takımının yarınki idmanının Tudor'un gönderileceği için iptal edildiği ortaya atıldı. Ancak gerçeğe FutbolArena ulaştı. Galatasaray takımı, Çarşamba günü yeni sezon hazırlıkları için Avusturya ya da İsviçre'ye yeni sezon hazırlıkları için kampa gidecek.

Tudor bu nedenle en az 9-10 gün kampa gidecek olan futbolcularına aileleri ile vakit geçirmeleri adına yarın izin verdi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.