comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Asamoah transferinde kırmızı alarm

29 Ağustos 2017, Salı 22:39
Galatasaray'ın Asamoah transferinde kırmızı alarm

Galatasaray Sportif Direktör Cenk Ergün, "Galatasaray ile anlaştım ve gideceğim" diyen Asamoah

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın Kwadwo Asamoah transferinde heyecanlı süreç başladı. Görüşmeleri sürdüren sarı kırmızılılar, son 2 güne girilirken Cenk Ergün önderliğinde kırmızı alarm verdi. Galatasaray Transfer gündemiyle ilgili tüm gelişmeler FutbolArena'da!
 

Galatasaray'ın Asamoah transferinde son durum


Sarı kırmızılılar, Ganalı yıldız için harekete geçti. Sportif Direktör Cenk Ergün, "Galatasaray ile anlaştım ve gideceğim" diyen Asamoah'ın transferinin bitme ihtimali üzerine Florya'da teyakkuz ilan etti.

Cenk Ergün, Ganalı yıldızın 31 Ağustos'ta sarı kırmızılılara transfer ihtimalinin güçlenmesi üzerine başta Uğur Yıldız olmak üzere transfer işlemlerinin hemen gerçekleşmesi adına herkesi uyardı.
Kevin Grosskreutz skandalını tekrar yaşamak istemeyen Galatasaray, kritik sürece girilen Asamoah transferinde titiz davranıyor. Sarı kırmızılılar, Alman oyuncuyu transferin son dakikalarında evraklarını yetiştiremediği için 6 ay boyunca oynatamadan yollamıştı.
 

Galatasaray'ın Asamoah için yaptığı transfer teklifi


Öte yandan ünlü İtalyan muhabir Di Marzio'ya göre; Galatasaray, Juventus'a Asamoah için yaptığı 4 milyon Euro'luk teklifi bonuslarla 6 milyon Euro'ya çıkaracak. Di Marzio, Kwadwo Asamoah'ın Galatasaray ile görüştüğü ve hali hazırda 4 yıllık sözleşmeye evet dediği bilgisine de yer verdi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.