comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Asamoah transferinde Juventus karıştı

31 Ağustos 2017, Perşembe 21:38
Galatasaray'ın Asamoah transferinde Juventus karıştı

Galatasaray'da Kwadwo Asamaoh transferiyle ilgili İtalya'da şaşırtan gelişmeler yaşandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray Transfer gündeminde hareketli saatler yaşanıyor! Sarı Kırmızılı taraftarların merakla beklediği Kwadwo Asamoah transferinde İtalya'dan gelen haberler şoke etti. Juventus'un, Atalanta'dan Spinozzola'nın transferi halinde Asamoah'ın ayrılmasına izin vermesi beklerken Atalanta cephesinden gelen haberler olumsuz yönde. 
 

Galatasaray Asamoah'ı transfer etti mi?


Galatasaray'ın Kwadwo Asamoah transferiyle ilgili İtalya'da transferin son gününde sıcak saatler yaşanıyor. Juventus Atalanta'dan Spinazzola'yı kadrosuna katmak isterken son günde yaşanan gelişme oyuncunun menajeri Davide Lippi'yi de şaşırttı. Lippi, Sky Italia'ya yaptığı açıklamada, "Ben böyle bir şey görmedim. Atalanta, Spinazzola'nın takımda kalmasını istemiyor ama Juventus'a da göndermiyor. Oyuncu gitmeyecek. Görünen o. Bu işte kim kazandı peki? Kazanan da yok. Gerçekten çok şaşkınım ve hayatımda böyle bir şey görmedim." ifadelerini kullandı. 

SKY ITALIA: "JUVENTUS, ASAMOAH'I BIRAKMAYACAK"
Öte yandan Sky Italia'da geçen son dakika haberinde Juventus'un Spinazzola transferinin gerçekleşmemesinden dolayı Kwadwo Asamoah'ın Galatasaray'a transferine izin vermeyeceği öne sürüldü. 
 

Galatasaray'ın Asamoah transferinde Juventus'un açıklaması


Galatasaray'ın Juventus'tan transfer etmek istediği Kwadwo Asamoah transferinde İtalyan kulübünden son dakika açıklaması geldi. Juventus CEO'su Marotta yaptığı açıklamada, "Asamoah için Galatasaray'dan teklif çok geç geldi. Transfer döneminin kapanmasına 24 saat kaldı ve bu saatten sonra bir şeyin değişeceğini sanmıyorum. Ayrıca Asamoah'ın yerini doldurmamız da şu aşamada çok zor. O yüzden gitmesine müsade edemeyiz." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)