comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Arda Turan transferindeki inadı

08 Ağustos 2017, Salı 09:34
Galatasaray'ın Arda Turan transferindeki inadı

Galatasaray'da beklenmedik bir şekilde eski yıldızı Arda Turan'ı gündemine alan yönetim, Barcelona ile görüşmelere başladı.

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken son yılların en iddialı kadrolarından birini kuran yönetim Arda Turan'ı kirlaayarak tüm Avrupa'da ses getirmek istiyor. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da

Sarı-Kırmızılı takım, Arda Turan için girişimlere başlarken yönetimin bu transfer için planı belli oldu. Başkan Dursun Özbek'in bizzat Barcelonalı yetkililerle görüşmek üzere İspanya'ya gideceği öğrenildi.
 

Galatasaray, Arda Turan'ı transfer edecek mi?


Fanatik'in haberine göre, Dursun Özbek'in hedefi Arda Turan'ı 1 sezonluğuna kiraladıktan sonra oyuncunun bpnservisini almak. Barcelona'nın ikna edilmesi halinde bu transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakıldığı ifade ediliyor. Galatasaraylı yöneticiler de ilk etapta Barcelona'nın kapısını kiralama teklifiyle çalacak. 
Dursun Özbek dolgun bir maaş ve kaptanlık vaadiyle Arda Turan'ı ikna etmeye çalışacak.
 

Arda Turan, Barcelona'dan ayrılacak mı?


Daha önce yaptığımız haberde İspanya'da yaşayan gazeteci Mehmet Çiftçi, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada ilginç bir not paylaştı. Gazeteci Çiftçi, "Türkiye'den gelen bir grup turistle Barça Store'a gittik. Gruptaki bazı arkadaşlar Arda Turan'ın formasını almak istediler. Ancak mağaza yetkilileri, Arda Turan'ın formasını isteyen turistlere, "Artık Arda Turan'ın formasını satmıyoruz. Yalnızca özel istek olursa üretiyoruz" yanıtını verdi. Düşünebiliyor musunuz? Arda Turan, Barcelonalı bir futbolcu ama mağazada forması yok. Resmi mağazada forması yok. Bu demek oluyor ki Barcelona yetkilileri bütün mağazalarına talimat verdi ve Arda Turan formalarının satışını durdurdu" dedi.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)