comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Arda Turan transferinde sıcak gelişme

28 Ağustos 2017, Pazartesi 10:00
Galatasaray'ın Arda Turan transferinde sıcak gelişme

Galatasaray'ın Arda Turan transferinde sıcak gelişem. Milli yıldız 1 Eylül'e kadar sarı kırmızılı yönetimden süre istedi.

FutbolArena - Galatasaray Transfer döneminin kapanmasına günler kala milli futbolcu Arda Turan transferi ile gümdemi sarsabilir. Barcelona forması giyen Arda Turan, Sportif Direktör Cenk Ergün'den süre istedi.


Galatasaray'ın Arda Turan transferinde sıcak gelişme


Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre Arda Turan, Galatasaray'dan 3 gün süre istedi. Barcelona'da kadroya giremeyen yıldız oyuncu, Avrupa'da transferin tamamlanacağı 1 Eylül'e kadar Manchester Untited, İnter gibi takımlardan beklediği teklifi alamazsa parçalıyı giyecek.

''1 EYLÜL'E KADAR TEKLİF GELMEZSE GALATASARAY'DAYIM''
Başkan Dursun Özbek'le yaptığı son görüşmede, "Birkaç yıl daha Avrupa'da oynamak sonra da Galatasaray'a dönmek istiyordum. Bana 1 Eylül'e kadar süre verin. Eğer o beklediğim teklif gelmezse Galatasaaray'dayım" sözünü verdi.


Galatasaray Arda Turan'ı transfer edecek mi?


Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Sivasspor maçının ardından transfer ve en önemlisi Arda Turan'la ilgili yaptığı açıklamada, “Arda Turan konusu tamamen kapanmadı. Bana da sözü var. Bir gün mutlaka Galatasaray'ın formasını giyecek. Ama biz daha çabuk olmasını istiyoruz. Onun da beklentileri var.” ifadelerini kullandı. 

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)