comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Arda Turan transferi için bomba iddia

15 Kasım 2017, Çarşamba 22:25
Galatasaray'ın Arda Turan transferi için bomba iddia

Galatasaray devre arasında eski yıldızı ve kaptanı Arda Turan'ı transfer etmek isterken, bu transferi bitirmek için sponsor arıyordu. Cimbom arayışlarına sonuç buldu!

FutbolArena - Galatasaray transfer görüşmelerini sürdürdüğü Arda Turan konusunda önemli bir eşiği daha geçti. Barcelona'da şans bulamayan Arda Turan takımdan gönderilmek istenirken, Arda'nın maaşını karşılayabilen bir takım bulmak kolay değil.


Galatasaray Arda Turan'ı transfer edecek mi?


NTVSpor'un haberine göre Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile Galatasaray'ın forma sponsoru NEF'in İcra Kurulu Başkanı Erden Timur bir araya geldi. 2.5 saat süren yemekte Dursun Özbek ve Timur'un bu transfer konusunda önemli yol katettikleri yazıldı.

Galatasaray, sponsoru NEF'ten aldığı bu destekle birlikte Barcelona kulübü ile görüşecek. 


Galatasaray'ın devre arasında yapacağı transferler


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kulüpler Birliği toplantısının çıkışında çok kısa konuşurken soruları yanıtlamaktan kaçındı. Takımının Başakşehir maçına en iyi şekilde hazırlandığını söyleyen Dursun Özbek, Asamoah ve Deniz Türüç transferleriyle ilgili olarak ise çalışmalarının sürdüğünü belirterek, detaylı bir açıklama yapmaktan kaçındı.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)