comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Arda Turan planı tuttu

15 Ağustos 2017, Salı 13:32
Galatasaray'ın Arda Turan planı tuttu

Galatasaray'da Arda Turan'ın transferi için NEF sponsorluğunda yapılan plan gerçeğe dönüşmek üzere.

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında altyapısından yetişen Arda Turan'ı yeniden kadroya katmanın planlarını yapıyor. Bir süredir NEF ile görüşen sarı kırmızılı idarecilerin kafasındaki plan gerçekleşmeye yakın.
 

Galatasaray, Arda Turan'ı transfer etti mi?


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, aynı zamanda Barcelona'nın da sponsoru olan NEF ile yaptığı görüşmede Arda Turan transferi için sponsorluk talebinde bulundu. Dursun Özbek'in NEF ile anlaşma sağladığı ve Barcelona'nın onay vermesi halinde Arda Turan'ın maaşının bir kısmının NEF tarafından ödeneceği öğrenildi.
 

Arda Turan, Barcelona'dan ayrılıyor mu?


Menajer Ahmet Bulut ile Barcelona yetkililerin yapacağı görüşme öncesinde Arda Turan konusunda İspanya'dan gelen haberler netliğe kavuştu. El Mundo'nun haberine göre; Barcelona yönetimi Arda Turan'ı bırakmaya hazır. Ancak sözleşmesi devam ettiği için Galatasaray'ın kiralık olarak kadrosuna katabileceği ifade edilirken, menajer Ahmet Bulut'un ise Barcelona yönetimine, "Eğer Arda Turan'ı istemiyorsanız diğer teklifleri gözden geçireceğiz." diyeceği kaydedildi. Ahmet Bulut ayrıca Galatasaray'ın teklifin de Barcelona'ya iletecek. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)