comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ın Antalya kampı kadrosu

09 Ocak 2020, Perşembe 22:32
Galatasaray'ın Antalya kampı kadrosu

Galatasaray'da Antalya kampı başlıyor. Teknik Direktör Fatih Terim, Nzonzi dışındaki tüm futbolcuları kamp kadrosuna dahil etti. 

FutbolArena - Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, Nzonzi dışında tüm oyuncularını bugün başlayacak olan Antalya kampı kadrosuna dahil etti. 

İkinci devre hazırlıklarının İstanbul etabını tamamlayan Galatasaray'da tecrübeli teknik adam Ryan Babel'in ardından takımdan ayrılması gündemde olan Mariano ve Nagatomo'yu da Antalya'ya götürme kararı aldı. 
Tam 16 yabancı oyuncu ile Antalya'ya gidecek olan Galatasaray'da transferleri halinde lejyoner isimler takım arkadaşları ile kampta vedalaşarak sarı kırmızılı takımdan ayrılacak.
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray'da hangi futbolcular ayrılacak?


Nzonzi'nin mevcut durumu devam ediyor. Hocadan özür dileyecekmiş diyorlar haberlerde ama ben öyle özür beklemiyorum. 2 Şubat'a kadar her şey olabilir. Bütün Galatasaraylılar emin olabilir. Bu arada birçok sebepten dolayı bize çok büyük hizmet etmiş, bizde olmasından zevk aldığımız, hoşlandığımız arkadaşlarla yol ayrımına gideceğiz. Onları en iyi şekilde uğurlayacağız. Galatasaray büyük bir camia. Böyle davranacaktır. Bize yaptıkları hizmetleri unutmayacağız. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!