comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'ı bekleyen tehlike! Faruk Süren açıkladı

15 Aralık 2017, Cuma 21:46
Galatasaray'ı bekleyen tehlike! Faruk Süren açıkladı

Galatasaray'ın eski Başkanlarından Faruk Süren, sarı kırmızılı kulübün gündemiyle ilgili flaş açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın eski başkanlarından Faruk Süren gündeme ilişkin önemli açıklamalarda. Dursun Özbek, Arda Turan, Tudor ve Fatih Terim hakkında konuşan Faruk Süren, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki performansı hakkında yine çarpıcı ifadeler kullandı. A Spor'a konuşan Faruk Süren'in açıklamaları şu şekilde:

"TUDOR YETERLİ DEĞİL"
Galatasaray'da ampiyon olabilecek bir kadroda bir takım eksiklikler var. Ben her zaman söylediğim gibi, teknik direktörün teknik bakımından yeterli olmayacağını düşünüyorum. Belki ileride kusurlarını telafi eder ama ona rağmen Galatasaray şampiyon olabilir. 

"GALATASARAY ŞAMPİYON OLSA BİLE..."

Galatasaray şampiyon olup Şampiyonlar Ligi'ne katılsa dahi yaptığım hesaplamalar doğrultusunda bugünkü yatırımları ve masrafları karşılayamıyor. İnşallah yanılıyorumdur. 

"DURSUN ÖZBEK 2024'E KADAR DEVAM EDECEK SANKİ"

2018 Mayıs'ta Dursun başkan adaylığını koyacaktır muhakkak. Belki ekibini değiştirebilir. Benim gördüğüm kadarıyla 2024'e kadar devam edecek bir hava seziyorum.  Bize sorulursa fikrimizi söyleyeceğiz. Benim başkanlıkla ilgili iddiam yok. Adaylıkla ilgili bir şey planlamıyorum. 


Galatasaray'a Fatih Terim geliyor mu?


Galatasaray taraftarlarının yeniden takımın başında görmek istediği Fatih Terim hakkında konuşan Faruk Süren, "Fatih Terim kendisi karar verecek. Bugünkü başkan ve yönetimden talep geldi mi bilemiyorum. Ancak benim sezgim, Fatih Terim'in bu aşamada geleceğini düşünmüyorum. Fatih Terim ile yönetim arasında bir şeydir. 


Galatasaray'a Arda Turan geri dönecek mi?


Galatasaray eski Başkanı Faruk Süren, Arda Turan konusunda yaptığı açıklamada, "Arda bizim evladımız. Dönmek istiyorsa, şartlar da uygunsa tabi ki yuvasına dönebilir. Arda kendini futbola odaklayıp, oraya konsantre olabilirse faydalı olur. Futbolu yan faliyet olarak görürse o zaman faydalı olmayabilir." diye konuştu. 

"BEŞİKTAŞ DAHA GALATASARAY'IN SEVİYESİNE GELMEDİ"

Beşiktaş'ın son 2 senedir iyi performansı var. Galatasaray'ın onlarca yıl itibariyle sergilemiş olduğu uluslraarası performansa daha henüz yaklaşamadılar. Unutmayalım ki, 88-89'da Şampiyon Kulüpler'de yarı final oynadı. Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynadı. Arada UEFA Kupası var. Beşiktaş daha o kademelere gelmedi. Daha henüz o sıfatı, oraya vermek erken. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.