comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray-Dinamo Kiev maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

12 Nisan 2022, Salı 21:00
Galatasaray-Dinamo Kiev maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Galatasaray, Ukrayna'daki savaş mağduru çocuklara yardım olması amacıyla Dinamo Kiev ile özel maçta karşılaşacak.

FutbolArena - Galatasaray, Ukrayna'da yaşananlardan zarar gören çocuklara yardım amacıyla, "Barış için maç" sloganıyla 14 Nisan Perşembe günü saat 17.00'de NEF Stadyumu'nda Ukrayna ekibi Dinamo Kiev ile özel bir maç oynayacak. Karşılaşma GS TV'den naklen yayınlanacak. Dünyaya barışın önemini bir kez daha hatırlatma amacıyla oynanacak karşılaşmaya UEFA'nın destek verdiği açıklandı.
 

Galatasaray-Dinamo Kiev maçı bilet fiyatları


Galatasaray'ın biletler hakkındaki açıklaması şu şekilde:

"Medyaya ve taraftarlara açık olarak oynanacak bu anlamlı maçın bilet fiyatları Doğu Tribünü 50 TL ve 100 TL, Kuzey Kale arkası 25 TL olarak belirlendi. Loca ve kombineler bu maç için geçerli değildir.
Biletler 13 Nisan Çarşamba günü saat 11.00'den itibaren www.passo.com.tr adresinden satışa sunulacak. Passolig kartı olmayan taraftarlara PDF bilet satışı yapılabilecek.

- Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

- Passolig kartı olmayan taraftarlarımız, passo.com.tr adresinden PDF bilet satın alabilirler.

- 0-6 yaş ücretsizdir.

- Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.

- E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de PDF biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (Passolig) ile müsabakalara girmemeleri gerekmektedir."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!