comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Garry Rodrigues-Trezeguet transferi operasyonu

25 Mart 2018, Pazar 09:35

Galatasaray yönetimi Garry Rodrigues'i en karlı bir şekilde satıp yerine Kasımpaşa'nın sezon sonuna kadar kiralık olarak kadrosuna kattığı Trezeguet'i transfer etmek istiyor.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi ve teknik ekibi sezon sonunda UEFA'dan muhtemel gelecek transfer kısıtlama cezasını Garry Rodrigues ile aşacak. Sarı kırmızılı takım başta İngiliz ekiplerinin istediği futbolcusu Gary Rodrigues'i satıp, Kasımpaşa'dan Trezeguet'i transfer edecek.


Galatasaray'dan 12 milyon Euro'luk transfer operasyonu


Galatasaray yönetimi UEFA'dan gelebilecek ceza üzerine gelecek sezonun transfer stratejisini geliştiriyor. Sarı kırmızılı yönetim ve teknik heyet gelebilecek sınırlama sonrasında Garry Rodrigues'i İngiliz ekiplerine satıp Kasımpaşa'nın Mısırlı kiralık futbolcusu Trezeguet'i transfer etmenin planını yapıyor.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre, UEFA ile yapılan görüşme sonrası yeni sezonda bazı transfer kısıtlamalarıyla karşı karşıya kalması muhtemel olan Galatasaray yönetimi planını yaptı. Sarı-Kırmızılılar başta İngiltere olmak üzere birçok ülkeden talipleri olan Garry Rodrigues'i kesin olarak satmayı düşünüyor. Ancak genç yıldızın yeri hemen dolacak.
ANDERLECHT İLE GÖRÜŞÜLÜYOR

Yönetim Kasımpaşa formasıyla yıldızı parlayan Trezeguet için resmi girişimlere başladı. Mısırlı yıldızın bonservisini elinde bulunduran Anderlecht ile temasa geçen G.Saray çok karlı bir alışveriş için startı verdi.


Trezeguet bu sezon Kasımpaşa'de ne yaptı?


Sezon başında Kasımpaşa'nın Anderlecht'ten kiraladığı 24 yaşındaki kanat oyuncusu 24 maçta 8 gol atarken, 4 de asist yaptı. Fatih Terim'in Trezeguet'nin alınması çok istediği belirtiliyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.