comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Usain Bolt sürprizi

18 Ağustos 2017, Cuma 11:17
Galatasaray'dan Usain Bolt sürprizi

Galatasaray'ın yönetim kurulu toplantısında Usain Bolt süprizi ortaya atıldı. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray yönetiminin gündemine oldukça süpriz bir isim gündeme geldi. Sarı kırmızılı yönetimin toplantısında masaya Usain Bolt ismi geldi. Galatasaray ile ilgili son dakika transfer haberleri FutbolArena'da.


Galatasaray'dan Usain Bolt sürprizi


Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre, sarı kırmızılı yönetimin önceki gün yaptığı yönetim kurulu toplantısında ilginç bir isimin gündemine geldi. Futbolcu olmak istediğini belirten Usain Bolt için sarı kırmızılı yöneticiler Başkan Dursun Özbek'e ilginç bir öneride bulundu.

USAİN BOLT'A DAVET YAPILMASI FİKRİ ORTAYA ATILDI
Bolt'un milyarlarca insan tarafından tanınması nedeniyle Galatasaray isminin Uzak Doğu'dan Amerika'ya kadar dünya manşetlerinde yer alacağını düşünen bir yönetici, 30 yaşındaki ünlü atlete davet yapılması fikrini ortaya attı.

Bu proje ilgi çekerken, bazı yöneticiler de bu fikre destek verdi. Ancak yönetim kurulu toplantısına katılan bazı profesyonellerin, Türkiye'de oynayacak bir yabancının herhangi bir ülkenin alt yaş kategorileri ya da bir kulüpte en az 1 maça çıkma zorunluluğu olduğu iddiasını ortaya atması işleri değiştirdi. Yanlış bilgilendirilen yöneticilerin hevesi kaçarken, proje de başlamadan rafa kalktı.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)