comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Türk Telekom Stadı'nda dünya rekoru (40.541)

01 Aralık 2018, Cumartesi 18:16
Galatasaray'dan Türk Telekom Stadı'nda dünya rekoru (40.541)

Galatasaray, hafta sonu Vodafone Park'ta oynayacağı Beşiktaş derbisi öncesinde Türk Telekom Stadı'nda taraftara açık antrenman gerçekleştirdi. 

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig 14. haftasında Vodafone Park'ta Beşiktaş ile derbide karşı karşıya gelecek. Sarı kırmızılı kulüp hafta arasında alınan karar doğrultusunda Beşiktaş debisi öncesinde Türk Telekom Stadı'nda taraftara açık bir antrenman gerçekleştirdi. Türk Telekom Stadı'nda skorborda "Dünyada ücret ödenerek izlenen en yüksek seyirci sayısına ulaşan antrenman Seyirci sayısı 40.541" yazısı verildi. 


Galatasaray'ın Türk Telekom Stadı antrenmanından görüntüler


SAATLER ÖNCESİNDEN STADA GELDİ

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz sezon Kadıköy'de oynanan Fenerbahçe derbisi öncesinde yine Türk Telekom Stadı'nda taraftara açık bir antrenman gerçekleştiren Galatasaray, bu sezon Beşiktaş derbisi öncesinde aynı kararı aldı. Galatasaray taraftarları 1 Aralık 2018 Cumartesi günü gerçekleşen antrenman saat 19:05'te başladı. Sarı Kırmızılı taraftarlar saatler öncesinden Türk Telekom Stadı'na giderek meşaleleri yakarak büyük bir coşkuyla takımlarını bekledi. TİYATROCU ŞENOL GÜNEŞ TEZAHÜRATI

Galatasaray taraftarları, Beşiktaş derbisi öncesinde Türk Telekom Stadı'nda gerçekleşecek olan antrenman öncescinde bir süre "Tiyatrocu Şenol Güneş" diye bağırdı. 

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ VE ALİ DÜRÜST İHRAÇ EDİLSİN PANKARTI

Galatasaray taraftarları, Türk Telekom Stadı'nda Beşiktaş derbisi öncesindeki son antrenmanda "Ali Dürüst ve Göksel Gümüşdağ ihraç edilsin" pankartı açtı.  Türk Telekom Stadı'nda açılan diğer pankartlar:

* Galatasaray tek siz hepiniz. 
* Oy birliğiyle haysiyetsizsiniz
* Haksızlığa boyun eğmeyin zira hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz Ali)


Beşiktaş - Galatasaray derbisi ne zaman?


Spor Toto Süper Lig 14. haftasında Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki derbi maçı 2 Aralık 2018 Pazar günü saat 20:00'de başlayacak. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.