comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan transferde Sofiane Feghouli'ye rest

07 Ağustos 2017, Pazartesi 14:23
Galatasaray'dan transferde Sofiane Feghouli'ye rest

Galatasaray, 15 günden bu yana İstanbul'a gelip takıma katılmasını beklediği Sofiane Feghouli'ye rest çekti. Deyim yerinde ise Cezayirli yıldıza son çağrı yapıldı.

FutbolArena - Galatasaray'da transfer çalışmaları devam ederken kanat oyuncusu noktasında anlaşma sağlanan Sofiane Feghouli'nin halen takıma katılmaması soru işareti yarattı. Galatasaray Transfer ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!

2 hafta önce Galatasaray ile anlaşan Cezayirli futbolcunun hala takıma katılmaması sabırları taşırdı.
 

Galatasaray, Sofiane Feghouli transferini neden açıklamıyor?


West Ham United kulübünden alacağı 600 bin euroyu tahsil etmeden fesih sözleşmesine imza atmamakta direnen Feghouli'ye, Galatasaray'dan son çağrı yapıldı.
Galatasaray, Feghouli ve menajerine, "14 Ağustos'ta sezonun ilk maçına çıkacağız. Ancak halen takıma katılamadı. En geç Perşembe gününe kadar İstanbul'da olmanı istiyoruz" dedi.

Bu resti ile de transferden vazgeçebileceği mesajını da veren Galatasaray birkaç gün içinde Feghouli transferinin sonuçlanmasını bekliyor.
 

Galatasaray'ın Sofiane Feghouli transferinde son durum nedir?


West Ham United Kulübünün, Feghouli'ye bir an önce kavuşmak isteyen Galatasaray'a bu parayı ödetmek için işi ağırdan aldığı ortaya çıktı. İngilizler, 600 bin euroluk alacağı sarı kırmızılı yönetime ödetmek adına bu konuda adım atmadığı bilgisi Galatasaray kulübüne iletildi.

Şu anda Galatasaray yönetimi de bu konuda sabırlı davranarak bu maliyeti karşılamamak adına sakin hareket ediyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)