comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan transfer açıklaması! Felipe Melo

02 Kasım 2021, Salı 11:51
Galatasaray'dan transfer açıklaması! Felipe Melo

Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Felipe Melo iddialarını yanıtlayan Eopözdemir, "Felipe Melo için hiçbir transfer girişimimiz olmadı" ifadelerini kullandı.

"6 NUMARA İÇİN GİRİŞİMİMİZ OLACAK"
"Fatih Hoca'dan gelen rapor doğrultusunda 6 numara için bir çalışma var. Eksikler varsa gidereceğiz. Bütçemiz doğrultusunda farklı transferler de yapmaya çalışacağız."

"SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDECEK"

"Kerem Aktürkoğlu, Galatasaray'ın değeridir. Sözleşme görüşmeleri devam ediyor. Marcao'ya hukuksuz bir ceza verildi."

"FATİH TERİM BOŞ MUKAVELEYE İMZA ATTI"
"Fatih hocamız, seçimden hemen sonra boş mukaveleye imza attı ve başladı. Önceki yıllarda 18 milyon TL alıyordu, karşılığı 2 milyon avroydu. Biz 2 milyon avrodan devam ettik ve yıllık o günkü kurla 21 milyon avroluk bir yıllık anlaşma yaptık."

"GALATASARAY'IN HAKKI YENMİŞTİR"

"Galatasaray'ın hakkı yenmiştir. Beşiktaş'ın galibiyeti haklı falan değildir. Kişisel olarak Sayın Remzi Sanver'e katılmıyorum. Kerem'e Nelsson'a vuruluyor. Penaltıda çizgi ihlali var. Hakem hataları sonuca etki etti. Alex Teixeira'nın iki defa kırmızı kart görmesi gerekiyordu. Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün zaten iki yıl önce attığı bir tweet var. Bu kuralı anlatmış. Aradan iki yıl geçmiş. İki pozisyon birbirinden çok bağımsız. Morutan'ın attığı gol açık. Tartışmaya mahal vermeyecek kadar aşikar."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!