comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan taraftarlara teşekkür

18 Mart 2018, Pazar 12:33

Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe derbisinde takımlarını deplasmanda yalnız bırakmayan taraftarlara teşekkür niteliğinde bir yazı yazdı.

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldı. Fenerbahçe deplasmanında takımlarını yalnız bırakmayan 2160 Galatasaraylı taraftarlara kulüpten teşekkür geldi.
 

Galatasaray'dan taraftarlara teşekkür yazısı


Ait olduğu, gönül verdiği renklerden bir an olsun vazgeçmeyen, Galatasaray'ımıza olan bağlılığını her şartta büyük cefa ve vefa örneği göstererek esirgemeyen Büyük Galatasaray Taraftarı, dün akşam oynanan Fenerbahçe derbisinde bir kez daha Türk sporuna emsal teşkil edecek bir destek göstermiştir.

Devletimiz tarafından sağlanan 35 otobüsle, Ülker Stadyumu'nda yerini alan 2160 Aslan, ilk dakikadan son dakikaya kadar takımımızı büyük bir coşkuyla desteklemiş, oluşturulan zor şartlara rağmen hiçbir şekilde olumsuz bir duruma sebep olmamıştır. Bu bağlamda İETT ve Emniyet Güçleri dahil tüm ilgili kuruluşlar taraftarımızın sağduyulu yaklaşımından ötürü kulübümüze teşekkürlerini iletmiştir.
Her branşta olduğu gibi futbolda da hedeflediğimiz şampiyonluk yolunda bizlerin en büyük destekçisi olan taraftarımıza koşulsuz destekleri ve örnek davranışlarından ötürü teşekkür eder, bundan sonraki süreçte de aynı coşku ve sağduyu ile Galatasaray'ımıza olan desteklerini devam ettirmelerini dileriz.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.