comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Sir Alex Ferguson'a geçmiş olsun mesajı

06 Mayıs 2018, Pazar 00:21
Galatasaray'dan Sir Alex Ferguson'a geçmiş olsun mesajı

Galatasaray kulübünün resmi İngilizce twitter hesabı, beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan ve şu anda yoğun bakımda olan Sir Alex Ferguson'a geçmiş olsun mesajını paylaştı. 

FutbolArena Dış Haberler - Manchester United ve İngiliz futbolunun efsane ismi Sir Alex Ferguson'un beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılmasının ardından 76 yaşındaki futbol adamına geçmiş olsun mesajları yağdı.

76 yaşındaki Sir Alex Ferguson'a Türkiye'den de Galatasaray kulübü geçmiş olsun dileklerini iletti. Galatasaray kulübünün İngiizce resmi twitter hesabı, hastanede yoğun bakımda olan 76 yaşındaki futbol adamına geçmiş olsun mesajını paylaştı. 
 

Sir Alex Ferguson son dakika haberleri


İngiliz futbolunun efsane isimlerinden 76 yaşındakİ Sir Alex Ferguson beyin kanaması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Ailesi şu an itibariyle Alex Ferguson haberleri hakkında gizlilik isterken, Manchester United kulübü ise Sir Alex Ferguson'un durumunumerak edenler için bir açıklama yaptı. 
Manchester United kulübünden yapılan açıklamada, "Alex Ferguson hastaneye kaldırıldı ve ilk operasyon başarılı geçti. Ancak durumu hala ciddiyetini koruduğu için yoğun bakımda." ifadelerine yer verildi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"