comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Sinan Gümüş ve Hamburg transferi açıklaması

21 Ağustos 2017, Pazartesi 20:32
Galatasaray'dan Sinan Gümüş ve Hamburg transferi açıklaması

Galatasaray'a Hamburg'dan Sinan Gümüş için 6 milyon euroluk teklif geldiği iddia edildi. Sarı kırmızılı yöneticiler konu hakkında FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Galatasaray, takımdan ayrılmak isteyen Sinan Gümüş'ü elinden çıkarmaya hazırlanıyor. Sarı kırmızılı yöneticiler Hamburg söylentilerine açıklık getirdi. Galatasaray Transfer gündemiyle ilgili tüm gelişmeler FutbolArena'da! 
 

Sinan Gümüş, Hamburg'a transfer olacak mı?


Galatasaray'da artık durumunun bir an önce netlik kazanması istenilen Sinan Gümüş için bugün önemli bir iddia ortaya atılmıştı. Alman basını Bundesliga ekiplerinden Hamburg'un, Sinan için Galatasaray'a 6 milyon euroluk teklif yaptığını iddia etmişti.

FutbolArena ise bu önemli iddiayı Galatasaraylı yöneticilere sordu. Sarı kırmızılılar bu konuda, "Sinan için Hamburg değil şu ana kadar Almanya'dan gelen resmi bir teklif yok. Bizde artık bu konunun bir an önce netleşmesini istiyoruz" ifadesini kullandılar.
 

Sinan Gümüş hangi takıma transfer olacak?


Galatasaray, Sinan için kapısını çalan Benfica, Sampdoria ve Fiorentina'dan 5 milyon euro bonservis bedeli talep ederken ilerleyen günlerde Hamburg'un iddia edildiği gibi bir teklif yapması halinde transferin bitmesi kesin gibi duruyor.
Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!