comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan sert açıklama: "Ahlaksızca ve külliyen yalan"

05 Şubat 2022, Cumartesi 01:48
Galatasaray'dan sert açıklama:

Galatasaray, Antalya kampında sorunlar yaşandığına yönelik iddialara resmi siteden yanıt verdi.

FutbolArena - Galatasaray'ın Alanyaspor maçı öncesi Antalya'da devam eden kampında sorunlar yaşandığına yönelik iddialara sarı kırmızılı kulüpten sert yanıt geldi. Aynı zamanda Galatasaray yöneticisi Nihat Kırmızı, TV 100'de konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

NİHAT KIRMIZI: "KAMPTA OLUMSUZ HADİSE YAŞANMADI"
"Futbol takımımız Alanyaspor maçına aslanlar gibi hazırlanmaktadır. Yapılan tezvirat ve kasıtlı haberlere itibar edilmemesi gerekmektedir. Kasıtlı kötülük yapmak için bu haberleri yayan kişi ile ilgili gerekli hukuki işlemler yapılacaktır. Galatasaray düşmanlığı yapan kişiler, Galatasaray düşmanlığı yapmaya devam ediyor. Hukuk önünde hesabını verecekler. Kasıtlı olarak sosyal medyadan düşmanca haberler yapılıyor. Hepsi yalan. Kampta olumsuz hadise yaşanmadı."

GALATASARAY'IN RESMİ AÇIKLAMASI

"Bugün sosyal medyada yer alan ve Galatasaray armasını taşıyan oyuncularımıza yönelik ahlaksızca ve külliyen yalan ifadelerle dolu olan ithamları yakından takip ediyoruz.

Hafta başından bu yana teknik ekibimiz, kaptanlarımız ve oyuncularımız pazar günü çıkacakları karşılaşmaya odaklanmışken kasıtlı yaratılmaya çalışılan kaos ortamının farkındayız. Galatasaray camiasının bütün paydaşları bilmelidir ki; armamızı taşıyan sporcularımıza yönelik yapılmaya çalışılan bu haberler aciz bir kampanyadan ibarettir. 

Önümüzdeki süreçte de benzeri provokasyon ve itibar suikastlerini yaymaya çalışanlara yönelik kamuoyu bilgilendirmelerini daha sık yapacak olup, oyuncularımızı karalama haddini kendinde görenlerden hukuk önünde en sert şekilde hesap sorulacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü"

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!