comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Selçuk İnan kararı! Kalacak mı?

02 Temmuz 2019, Salı 13:48
Galatasaray'dan Selçuk İnan kararı! Kalacak mı?

Galatasaray'da Selçuk İnan'ın geleceği merak edilirken, deneyimli futbolcu kampa davet edildi.

FutbolArena Özel -  Galatasaray'da kaptan Selçuk İnan, sarı kırmızılıların yeni sezon hazırlık kampına davet edildi ve kafalardaki soru işareti yaratan konu ortadan kalktı. FutbolArena'nın daha önce duyurduğu gibi Selçuk İnan, Galatasaray'da kalıyor! Galatasaray transfer haberleri 2019 aramalarında günün öne çıkan gelişmeleri burada. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Selçuk İnan, Galatasaray ile sözleşme imzalayacak mı?


2019-20 sezonunu, 4 Temmuz Perşembe günü açacak olan Galatasaray'da merak edilen bir konuda yanıt buldu. Sarı kırmızılı kulüpten ayrılacağı hatta teklifi reddettiği iddia edilen Selçuk İnan, Galatasaray ile 1 yıllık sözleşme imzalamak için yola çıktı.

Tecrübeli futbolcunun önümüzdeki sezonda Galatasaray takımında orta sahada önemli bir alternatif ve kaptan-ağabey olarak takımda olmasının en doğrusu olacağı görüşü öne çıktı.
Teknik Direktör Fatih Terim de, Galatasaray'da geçirdiği 8 sezonda 13 kupa kaldıran Selçuk İnan'ın kalmasını, sözleşme imzalanmasını istedi. Eşi Cemre İnan ile birlikte ABD'de tatilini geçiren Selçuk İnan'ın kısa süre içinde sözleşmeye imza atıp, Florya'daki çalışmalara katılması bekleniyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)