comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Rıdvan Dilmen'e dava! Resmi açıklama

13 Aralık 2017, Çarşamba 23:15
Galatasaray'dan Rıdvan Dilmen'e dava! Resmi açıklama

Galatasaray kulübü Rıdvan Dilmen hakkında dava açtığını duyurdu. 

FutbolArena - Galatasaray'dan Rıdvan Dilmen'e dava! TRT Spor Futbol Zirvesi programında Galatasaray kulübü hakkında "Hani beni mahkemeye veriyorlardı?" diyen Rıdvan Dilmen'e sarı kırmızılı kulüp resmi internet sitesi aracılığıyla yanıt verdi. 


Galatasaray - Rıdvan Dilmen mahkeme haberleri


Galatasaray kulübü NTV Spor'da %100 Futbol programındaki sözleri nedeniyle Rıdvan Dilmen hakkında dava açtığını duyurdu. 

AÇIKLAMA:

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, 13 Aralık 2017'de TRT Spor'da yayınlanan "Futbolun Zirvesi" programında, Galatasaray Spor Kulübü'ne hitaben, "Hani beni mahkemeye veriyorlardı" ifadelerini kullanmıştır.

Rıdvan Dilmen'in 4 Kasım 2017'de NTV'de yayınlanan "Yüzde Yüz Futbol" programında sarf ettiği ve kanunsuzluk iması taşıyan sözlerinden dolayı Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş  adına TCK m.125 ve TTK m. 55 ve 62 uyarınca 08.11.2017 tarihinde 2017/164968 soruşturma numarası ile şikayette bulunulmuştur.

Hukuki sürecin devam ettiğini hatırlatır kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

Galatasaray Spor Kulübü


Rıdvan Dilmen'in TRT Spor Futbol Zirvesi Galatasaray yorumları


"GALATASARAY HANİ BENİ MAHKEMEYE VERECEKTİ?"

Maç 2-0, Tudor gitsin kampanyası başlıyor. Sonra 3-2 olsa da gitsin diyorlar. Yok Galatasaray sürünür diyorlar. Bırakın, Galatasaray'ı Galatasaray yönetsin. Beni mahkemeye veriyorlardı. Ben kimim ya? Eski bir futbolcuyum. Bir çınardan bahsediyoruz. Hani mahkemeye vermişlerdi beni? Çağıran yok. Ben mahkemelik bir şey yapmadım. Dursun bey de biliyor beni. Beni Fenerli diye resmi sitesinden yayın yaptırdılar. Galatasaray saygı duyduğum bir camiadır. Hata yapabiliriz ama terbiyesizlik asla. Türkiye'de spor algıyla yönetiliyor. O yüzden Tudor rahat edemez. Geçen yılın takımının 5 puan önündeyken dahil eleştiriliyorsa bu Fatih Terim'in suçu değil. Fatih Terim'in CV'si var. Yönlendirmeyin insanları. Tehlikeli boyuta gidiyor futbol. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.