comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan olağanüstü Divan Kurulu toplantısı

11 Ağustos 2017, Cuma 14:25
Galatasaray'dan olağanüstü Divan Kurulu toplantısı

Galatasaray'da Divan Kurulu üyelerinin istediği üzerine Eylül ayında yapılması gereken Divan Kurulu toplantısı Olağanüstü bir şekilde Ağustos ayına çekildi.

FutbolArena - Galatasaray Divan Kurulu üyelerinin isteği üzerine Galatasaray Kulübü Eylül ayında yapması gereken Divan Kurulu toplantısını Ağustos ayına çekmek zorunda kaldı.


Galatasaray'da Divan Olağanüstü toplanıyor


Galatasaray'da bazı Divan Kurulu üyeleri ıslak imza toplayarak olağanüstü Divan Kurulu toplanması için kulübe başvuruda bulunmuştu. Islak imzalı dilekçeleri kabul etmeyen Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, bu imzaların noter oynaylı olması gerektiğini belirtmişti.

İrfan Aktar'ın bu açıklamasına tepki gösteren Divan Kurulu üyeleri bugün Galatasaray Türk Telekom Stadymu'una giderek dilekçeleri tek tek teslim ettiler ve olağanüstü divan kurulunun gerçekleşmesini istediler
Galatasaray Kulübü'nden yapılan resmi açıklamada 16 Agustos Çarşamba günü Divan Kurulu Toplantısının olacağı bilgilendirmesi yayınlandı.

İŞTE O AÇIKLAMA;

''Değerli Üyemiz;

Tüzüğümüzün 101/5 maddesi uyarınca 24 Divan üyesinin yazılı talebiyle Divan Kurulu 16 Ağustos 2017 Çarşamba günü, saat 13:30'da Gayrettepe Dedeman Otel'de olağanüstü toplanacaktır. Sayın üyelerimizin teşriflerini rica eder, Saygılar sunarım.

İrfan Aktar

Galatasaray Spor Kulübü
Divan Kurulu Başkanı

GÜNDEM:

1-Sportif AŞ bünyesinde, son 2 ay içinde futbol takımımızla ilgili yapılan transferlerin maliyeti (oyuncu ücretleri, menajer komisyonları ve vergiler dahil olmak üzere) Bu maliyetin mali kaynağı ve finansmanı hakkında bilgi sunulması ve görüşülmesi.

2-Riva–Florya projelerindeki gelişmeler, Galatasaray Adası ve diğer tesislerimizle ilgili bilgi sunulması.''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.