comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Mitroglou ve Ozornwafor için KAP açıklaması

22 Ağustos 2019, Perşembe 00:32
Galatasaray'dan Mitroglou ve Ozornwafor için KAP açıklaması

Galatasaray, Mitroglou'nun PSV'ye kiralandığını KAP'a bildirdi. Aynı zamanda Valentine Ozornwafor'un Almeira'ya kiralanması konusunda da KAP bildirimi yapıldı.

FutbolArena - Galatasaray, Kostas Mitroglou'nun PSV'ye, Valentine Ozornwafor'un ise Almeira'ya kiralandığını KAP'a bildirdi. PSV, Mitroglou için Galatasaray'a 1 milyon 250 bin euro ödeyecek. Galatasaray ise Mitroglou'na yeni sezon için 1 milyon 950 bin euro ödeme yapacak. 
 

Galatasaray'dan Mitroglou ve Ozornwafor açıklaması


"Profesyonel Futbolcumuz Valentine James Ozornwafor'un 2019-2020 futbol sezonu sonuna kadar Union Deportiva Almeria Kulübüne geçici transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

KOSTAS MİTROGLOU:
Profesyonel Futbolcu Konstantinos Mitroglou'nun 2019-2020 futbol sezonu için geçici transferi konusunda PSV N.V. Kulübü ile anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, PSV N.V. Kulübü Şirketimize oyuncunun sabit transfer ücretine istinaden net 1.250.000 Euro ödeyecektir. Yapılan anlaşma gereği Şirketimiz oyuncuya 2019-2020 sezonu boyunca toplam net 1.950.000 Euro tutarında sabit transfer ücreti ödeyecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

FUTBOLARENA, OZORNWAFOR'U DUYURMUŞTU

Valentine Ozornwafor ile alakalı bugün Galatasaray'da sürpriz gelişmeler yaşandı. Nijeryalı stopere İspanya'nın Almeria Kulübü talip oldu. Yapılan görüşmelerin ardından anlaşma sağlandı ve FutbolArena'nın gün içinde duyurduğu transfer resmen açıklandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!