comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Mensah için Kayserispor'a teklif

09 Ağustos 2020, Pazar 14:41
Galatasaray'dan Mensah için Kayserispor'a teklif

Kayserispor'un başarılı futbolcusu Bernard Mensah için Galatasaray'dan yeni bir transfer teklifi geldi.

FutbolArena - Bernard Mensah transferi için girişimlerini sürdüren Galatasaray'ın Kayserispor'a yaptığı son teklif ortaya çıktı. Galatasaray, Kayserispor'un kiralık oyuncusu için transfer formülünü masaya koydu.
 

Galatasaray'ın Mensah transferinde son durum


TRT Spor'un haberine göre Galatasaray, Mensah için Kayserispor'a 1,3 milyon euro kiralama bedeli ve Atletico Madrid'e olan bonservis borcu için 3,6 milyon euro satın alma opsiyonu teklif etti. Bu yöntem sayesinde Galatasaray ve Kayserispor, Atletico Madrid'e bonus ödemeden transferi gerçekleştirecek.

ALİ NACİ KÜÇÜK, TRANSFER ARENASI'NDA AÇIKLAMIŞTI
Geçtiğimzi günlerde FutbolArena TV'de yayınlanan Aydın Cingöz ile Transfer Arenası programına bağlanan Ali Naci Küçük, "Kayserispor'un Atletico Madrid'e Mensah için 3,8 Milyon Euro borcu var. Kayserispor, Mensah'ı isteyen kulüpten hem bu parayı hem de bir sonraki transferden %40 payı da ödemesini istiyor. Yani toplamda 5,3 Milyon Euro. Beşiktaş ve Galatasaray oyuncuyu istiyor. Kiralama formülü masada. Eğer bu formül gerçekleşirse en azından Atletico'ya ödenmesi gereken %40 pay ortadan kalkacak. Mensah da Kayserispor'dan ayrılmak istiyor. " açıklamasını yapmıştı.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"