comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan kura çekimi sonrası ilk sözler

29 Ağustos 2019, Perşembe 20:31
Galatasaray'dan kura çekimi sonrası ilk sözler

Galatasaray cephesinden Şampiyonlar Ligi kura çekiminin ardından ilk yorum geldi. Teknik Direktör Fatih Terim GS TV'ye konuşarak rakiplerini değerlendirdi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde rakipleri belli oldu. Sarı kırmızılılar A Grubu'nda PSG, Real Madrid ve Club Brugge ile mücadele edecek. Kura çekiminin ardından teknik direktör Fatih Terim ve Başkan Mustafa Cengiz açıklamalarda bulundu. 

FATİH TERİM'İN AÇIKLAMALARI
"Türk futboluna ve Galatasaray'a hayırlı olsun. En önemli gruplardan birini çektik. PSG bu turuvanın favorilerinden. Real Madrid'i zaten söylemiyorum. Brugge ile daha önce de eşleştik. Galatasaray olarak kendimizi hazırlayıp, son noktaya kadar mücadele edeceğiz. Fatih Terim, "Şampiyonlar Ligi'nde en iyi şekilde mücadele etmeye, en iyisini yapmaya ve kendimizi göstermeye çalışacağız. Biz buna hazırlıklıyız. Camiamıza hayırlı uğurlu olsun."

BAŞKAN MUSTAFA CENGİZ'İN AÇIKLAMALARI

Şeker gibi grup denir. Galatasaray, zorların takımıdır. Siz kötü tavlacısı ile kötü tavla oynarsınız. Kötü futbol oynayan takımla kötü oynarsınız. Galatasaray düzgün futbol oynayan rakiplerine, düzgün yönetimlerle daha iyi futbol oynar. Ligde görüyorsunuz. 9 faule 6 kart çıkıyor. Adil yönetimde Galatasaray çok daha başarılı olacaktır. Şeker gibi gruptan zehir gibi bir gruba düştük. Galatasaray da zehir gibi bir takım.

 

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde rakipleri


A GRUBU
PSG
Real Madrid
Club Brugge
Galatasaray

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!