comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan kongre üyelerine çağrı! "Genel kurul bayram olsun"

26 Şubat 2018, Pazartesi 19:31
Galatasaray'dan kongre üyelerine çağrı!

Galatasaray Spor Kulübü Sicil Kurulu Başkanı Selçuk Erdoğmuş, genel kurul üyelerinden 6910 kişinin aidatını yatırdığını, 2900 kişinin ise aidatını yatırmadığını açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü Sicil Kurulu Başkanı Selçuk Erdoğmuş, kulüp televizyonuna gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu. Mart ayındaki idari ve mali genel kurul süreci nedeniyle yaşanan yoğunluğu anlatan Erdoğmuş, "Üyelerimizi sadece aidat üzerinden değil, kulübümüze aidiyetleri üzerinden de ilişkileri kurmak üzerine çabalıyoruz" şeklinde konuştu.
 

Galatasaray, Mart ayı genel kurulu ne zaman, saat kaçta?


İHA'nın haberine göre Galatasaray Müzesi'nin açılacağı için heyecanlı olduklarını belirten Selçuk Erdoğmuş, "Bir gün öncesi yani 28 Şubat günü saat 17.00 ise Mart ayında yapacağımız olağan idari ve mali genel kurula ve Mayıs ayındaki olağan seçimli genel kurula katılım için son saatimiz. Zaten bu konuda hassas olduklarını biliyoruz ama belirtilen saate kadar Galatasaray Spor Kulübü Genel Kurul üyelerimizden gerekli olan aidatlarını yatırmalarını rica ediyoruz" diye konuştu.

"AİDATLARINI YATIRANLARA TEŞEKKÜR SMS'İ ATTIK"
19 Şubat'ta aidatlarını ödeyen üyelere teşekkür maili ve SMS gönderdiklerini hatırlatan Erdoğmuş, "Henüz yatırmamış olan üyelerimize ise hatırlatma SMS'i göndermiştik. Hali hazırda kendilerine herhangi bir şekilde mail veya SMS ulaşmamış üyelerden Galatasaray Spor Kulübü Sicil Kurulu'nu aramalarını (0212 3051905) rica ediyoruz. Olası verilerden kaynaklı olarak cep telefonu veya maillerine bilgi yollamamış olabiliriz. Çarşamba gününe kadar bu üyelerimizden herhangi bir bilgi gelmemişse arayıp bilgi alıp aidatlarını yatırmalarını rica ediyoruz" şeklinde konuştu.
 

Galatasaray'da kaç kişi aidatını yatırdı?


Aidatını ödeyen üye sayısını da açıklayan Erdoğmuş, "Galatasaray Spor Kulübü Genel Kurul Üyelerinden 6910 kişi aidatını yatırmış durumda. 2900 civarında da aidatını henüz yatırmamış üyelerimiz var. İki gün içinde bu sayıyı daha da yukarılara çıkarıp genel kurullarımızda Galatasaray Bayramı içerisinde yoğun katılım sağlayacağımıza inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.