comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan 'karton taraftar' modeli

19 Mayıs 2020, Salı 14:42
Galatasaray'dan 'karton taraftar' modeli

Galatasaray'da yönetim seyircisiz oynanacak maçlar öncesi harekete geçti.

FutbolArena - Süper Lig'de maçların 12 Haziran'da yeniden başlayacağı açıklanmıştı. Galatasaray yönetimi de seyircisiz olarak oynanacak maçlarda kulübe gelir yaratma adına yeni bir proje başlatacak. Mönchengladbach kulübünün de başlattığı ‘karton taraftar' modelinin benzerini Galatasaray da uygulacak. 

DESTEK VERMEK İSTEYEN TARAFTARLAR 149 TL ÖDEYECEK
Galatasaray, başlattığı 'Sensiz Olmaz Galatasaray' projesiyle Süper Lig'de oynayacağı 3 iç saha karşılaşmasında taraftarların baskılı fotoğraflarını tribünlere koyacak. Kampanya, kombine sahiplerine özel indirim ile 123 TL'den satış sunulurken, genel satış rakamı ise 149 TL olarak açıklandı.
Süper Lig'in kalan 8 haftasında 3 maçını Türk Telekom Stadyumu'nda oynayacak olan
Galatasaray, taraftarlarına yönelik bir proje başlattı. Haziran ayında korona virüs tedbirleri kapsamında seyircisiz olarak başlayacak maçlar için sarı-kırmızılılar, tribünlere taraftarların baskılı fotoğraflarını koyacak. 'Sensiz Olmaz Galatasaray' adı ile başlatılan kampanyaya katılmak isteyen taraftarlar www.sensizolmazgs.com adresi üzerinden kayıt yaptırabilecek. Kampanya, kombine sahiplerine özel indirim ile 123 TL'den satış sunulurken, genel satış rakamı ise 149 TL olarak açıklandı.

Kampanyaya katılan taraftarlar, tribünlerdeki baskılı fotoğraflarını maç günü www.sensizolmazgs.com adresinden blok numarasını seçerek görebilecek.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"