comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan KAP açıklaması! Abdürrahim Albayrak ve Burak Elmas

24 Ocak 2018, Çarşamba 17:52
Galatasaray'dan KAP açıklaması! Abdürrahim Albayrak ve Burak Elmas

Galatasaray'da yönetim kurulu değişikliği KAP'a bildirildi. Buna göre Dursun Özbek, Nasuhi Sezgin ve Serdar Güzelaydın'ın yerine Mustafa Cengiz, Burak Elmas ve Abdürrahim Albayrak yönetime girdi.

FutbolArena Galatasaray yönetiminde yaşanan değişim KAP'a bildirildi. Görevlerinden istifa eden Başkan Dursun Özbek, 2. Başkan Nasuhi Sezgin ve Sportif A.Ş yönetim kurulu üyesi Serdar Güzelaydın yerine yeni başkan Mustafa Cengiz, Abdürrahim Albayrak ve Burak Elmas geçiyor.


Galatasaray'da KAP açıklaması


İşte Galatasaray'ın konuyla ilgili KAP'a yaptığı bilgilendirme... 

"Şirketimizin 24.01.2018 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında;
Sayın Başkan Dursun Aydın Özbek'in istifası sebebiyle boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Türk Ticaret Kanunu'nun 363.Maddesi ve şirket esas sözleşmesinin 13.5 maddesi uyarınca, Sayın Mustafa Cengiz'in ilk toplanacak Genel Kurul'a kadar görev yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyesi olarak,
Sayın Nasuhi Sezgin'in istifası sebebiyle boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Türk Ticaret Kanunu'nun 363.Maddesi ve şirket esas sözleşmesinin 13.5 maddesi uyarınca, Sayın Abdurrahim Albayrak'ın ilk toplanacak Genel Kurul'a kadar görev yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyesi olarak, 
Sayın Serdar Güzelaydın'ın istifası sebebiyle boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, Türk Ticaret Kanunu'nun 363.Maddesi ve şirket esas sözleşmesinin 13.5 maddesi uyarınca, Sayın Burak Elmas'ın ilk toplanacak Genel Kurul'a kadar görev yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmesine karar verilmiştir.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)