comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan isyan! Muslera: "Utanç verici bir gece!"

15 Mart 2020, Pazar 22:30
Galatasaray'dan isyan! Muslera:

Galatasaray futbolcuları, Beşiktaş derbisinin ardından seyircisiz oynama kararıyla ilgili sitem dolu açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaraylı futbolcular, Türk Telekom Stadı'nda seyircisiz oynanan ve golsüz berabere biten Beşiktaş derbisinin ardından seyircisiz oynama kararıyla ilgili konuştu. 

SARACCHI: "AVRUPA'DA ERTELENDİ, TÜRKİYE'DE OYNANIYOR. GARİP BİR DURUM"
Hepimiz için sağlık riski var. Bu bize ve taraftarlara saygısızlık. Hiç alışık olmadığımız bir şey. Futbol maçı varsa taraftarla oynanmalı. Bütün Avrupa'da maçlar oynanmıyor ama Türkiye'de oynanıyor. Çok garip.

MUSLERA: "UTANÇ VERİCİ BİR GECE"

Bence utanç verici. Herkes riskin içinde. Eğer böyle bir sağlık riski varsa, taraftarların gelmediği maçta bu maç niye oynanıyor? Avrupa'da maçlar oynanmıyor ama bizde oynanıyor. Hem bize, hem taraftarlara saygısızlık. Taraftarlar bugünü bekliyor, maça gelebilmek için para biriktiriyor. Avrupa'da tüm maçlar ertelenmişken biz neden maça çıkıyoruz? Eğer bir sağlık sıkıntısı varsa bu maç niye oynatıldı? Avrupa'da tüm ligler ertelenirken bu maçın oynatılması bize saygısızlık. Diğer yandan taraftarlar bugünü bekliyor, para biriktiriyor, gelemiyorlar."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)