comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan flaş Ozan Kabak ve transfer açıklaması: "İlk girişim sonuçsuz!"

27 Aralık 2018, Perşembe 19:07
Galatasaray'dan flaş Ozan Kabak ve transfer açıklaması:

Galatasaray kulübü Ozan Kabak'ın yeni sözleşmesi konusunda devam eden süreç hakkında açıklamada bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray kulübü Ozan Kabak'ın sözleşmesi ve kadro planlanması hakkında resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı. Sarı kırmızılı kulüp, Ozan Kabak'ın yeni sözleşmesi konusunda 4-5 ay önce başlatılan girişimin sonuçsuz kaldığı ve devamında devre arasına kadar menajerleri tarafından zaman talep edildiği duyuruldu. 


Galatasaray Haberleri: Galatasaray'da Ozan Kabak'ın yeni sözleşmesi ve son dakika GS Transfer


Galatasaray'dan yapılan resmi açıklama şu şekilde:

Teknik heyetimizin gelecek dönem için kısa ve uzun vadeli kadro planlaması için çalışmaları uzun zamandır devam etmektedir. Bu bağlamda hangi oyuncuların kalıp hangi oyuncuların gideceği, gelişmelere bağlıdır. Teknik kadronun planlaması uyarınca somut gelişmeler oldukça kamuoyu ile paylaşılacaktır.
Genç oyuncumuz Ozan Kabak'ın ise sözleşme koşulları ile ilgili kulübümüz tarafından 4-5 ay önce başlatılan girişim, önce sonuçsuz bırakılmış, ardından temsilcileri tarafından devre arasına kadar zaman talep edilmiştir. Ozan Kabak'ın ve menajerlerinin, oyuncumuzun kariyerine nasıl ve nerede devam edeceğinin kararı sonrası kulübümüz oyuncu ile ilgili takdir hakkını kullanacaktır.

Şampiyonluk hedefinden ve Avrupa'da yürüyeceği yoldan taviz vermeksizin teknik heyetimiz ve yönetimimiz, ihtiyaç duyulan tüm mevkilerle ilgili çalışmalara başlamış olup resmi olarak kulübümüz yayın organları dışındaki haber ve yorumlara itibar edilmemesini rica ederiz

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!