comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan flaş Nagatomo açıklaması: 'Henüz anlaşmadık'

16 Haziran 2018, Cumartesi 20:09
Galatasaray'dan flaş Nagatomo açıklaması: 'Henüz anlaşmadık'

Galatasaray kulübü resmi internet sitesinden Yuto Nagatomo'nun transferi hakkında gelen son dakika açıklaması kafaları karıştırdı. 

FutbolArena - Galatasaray'dan son dakika flaş Nagatomo açıklaması geldi. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Nagatomo'nun tranasferinde henüz herhangi bir anlaşma olmadığı kaydedildi. 

Galatasaray'da Nagatomo transferinde son dakika haberleri


Galatasaray kulübünden Nagatomo'nun bonservisi konusunda resmi açıklama geldi. Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Yuto Nagatomo ile ilgili henüz herhangi bir anlaşmamız yoktur. Oyuncu ve Inter kulübüyle herhangi bir anlaşma olması halinde transfer, resmi internet sitemiz ve tüm yayın organlarımız tarafından taraftarlarımıza ve spor kamuoyuna duyurulacaktır." ifadelerine yer verildi. 

MUSTAFA CENGİZ: "YUTO NAGATOMO İLE ANLAŞTIK"
Transfer çalışmalarımız devam ediyor. İlgili teknik arkadaşlar bu konu ile ilgileniyor. Şu anda Zürih'den arayanlar, Cenevre'den arayanlar, Londra'dan arayanlar ve Fransa'dan arayanlar var. Medyada o kadar güzel hikayeler yazılıyor ki ben bile inanıyorum bazen. Galatasaray taraftarının istediği doğrultuda transfer çalışmaları yaptığımızı ve olumlu şekilde sonuçlanacağına inşallah emin olabilirsiniz. Yuto Nagatomo inşallah biter diyorum. Biz normal şartlarda yürümek istiyoruz. Umuyoruz ki taraftar her zaman helva yemese de çok güzel transferlerle tatmin olacağına inanıyoruz. Önemli olan sahada mücadele diyorum. Ne çilek, ne baklava ne de kaymak önemli. Önemli olan yemeğin kaliteli olması. Galatasaray hep hak ederek kazansın” ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)