comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan flaş açıklama: 'Kabul etmeyene de indirim yapıldı'

09 Ekim 2020, Cuma 17:43
Galatasaray'dan flaş açıklama: 'Kabul etmeyene de indirim yapıldı'

Galatasaray futbolculara yapılan maaş ödemesi hakkında açıklama yayınladı.

FutbolArena - Galatasaray yönetimi, Covid-19 pandemesi nedeniyle futbolcuların maaşlarının indirimli ödendiğini duyurdu. Galatasaray'ın açıklamasına göre indirimi kabul etmeyen futbolcuların maaşları da %15 indirimli olarak ödendi.

 

Galatasaray futbolcu maaşlarında ne kadar indirim yaptı?

Galatasaray futbolculara yapılan maaş ödemesi hakkında resmi siteden açıklama yayınladı.

"Kulübümüz, futbolcularımızın alacaklarını COVID-19 pandemisinin getirdiği mücbir sebeplerden ötürü, karşılıklı mutabakat sonucunda yüzde 15 indirimli şekilde ödemiştir.

Maaşında yüzde 15 oranında indirim yapılmasını kabul etmeyen futbolcuların ödemeleri de bu indirim uygulanarak yapılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

MUSTAFA CENGİZ: "SEÇİME GİTMEK İSTİYORUM"

Öte yandan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz bugün yaptığı açıklamada, "Biz de istiyoruz ki Mali Kurul yapılsın. Ben anlatamıyorum galiba. Arkadaşlar olağan mali kurulu bütçe için yapmak zorundayız. Fakat yapamıyoruz. 10 bin üye var. Ortalama 4-5 bin gelse, sosyal mesafeyi düşünürsek nerede yer bulacağız yapmak için. Devlet ile yazışıyoruz ama yer yok nerede yapacağım. Ben bunun sorumluluğunu alamam. Ben bir an önce mali genel kurulu yapıp, seçimlere gitmek istiyorum." dedi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)