comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan FFP operasyonu

08 Eylül 2017, Cuma 09:21
Galatasaray'dan FFP operasyonu

Galatasaray yönetimi yıllık maliyetleri 6 milyon Euro'yu bulan ve kadroda düşünülmeyen isimlerle transferin son günü masaya oturacak. 

FutbolArena - Galatasaray Transfer döneminin kapanmasına saatler kala transfer girişimlerini sürdürürken bir yandan kadroda düşünülmeyen ve aldığı yüksek ücretler nedeni ile takımın önünde büyük kambur olan isimler ile yolları ayırmaya çalışacak. Galatasaray ile ilgili son dakika transfer haberleri FutbolArena'da.


Galatasaray'da sıra gönderilecek oyuncularda


Galatasaray yönetimi bu kez Florya'dan uçak kaldırmak için yoğun mesai harcayacak. Transferin son gününe girilirken Galatasaray yönetimi iç ve dış transferde yoğun çaba sarfedecek. Galatasaray yönetimi FFP sıkıntısı nedeni ile kadroda düşünülmeyen oyuncularla en az hasarla yollarını ayırmayı hedefliyor. Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre, Kadro dışı durumdaki De Jong, Hakan Balta, Ryan Donk, Endoğan Adili ve Umut Gündoğan, transfer penceresi kapanana kadar satılmazsa sözleşmeleri feshedilecek. Tasarruf sonrası UEFA'ya gidilecek.

MALİYETLERİ 6 MİLYON EURO
Bu 5 futbolcunun toplam maliyeti yaklaşık 6 milyon Euro. Yönetim, talibi çıkan futbolcuyu gönderecek, isteyen kulüplere zorluk çıkartılmayacak. Aksi halde ise 5 futbolcunun kontratları yarın feshedilecek.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızı takip edebilirsiniz.
 

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.