comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Fatih Terim'e TT Stadı'nda ofis

08 Ağustos 2017, Salı 11:54
Galatasaray'dan Fatih Terim'e TT Stadı'nda ofis

Galatasaray'da teknik direktörlük için adı geçen Fatih Terim'in adına özel bir ofis açıldı.

FutbolArena - Galatasaray ile Workinton arasında yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından Türk Telekom Stadı'nda Workinton ofisleri açıldı. Şirketin açtığı ofislerin ilki Ali Sami Yen olurken, ikincisinin ismi Fatih Terim olarak konuldu. 


Galatasaray ile Workinton arasında yapılan anlaşma nedir?


Galatasaray ile Workinton arasında iş birliği anlaşması imzalandı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nun ‘yaşayan stada' dönüşmesi yolundaki en büyük adım, Galatasaray Spor Kulübü Ticaret Direktörü Ali Öğüdücü (COO) ile Workinton CEO'su Pınar Massena'nın katıldığı basın toplantısı ve imza töreniyle resmen atıldı. Yapılan anlaşmayla; Türk Telekom Stadyumu sadece maç günleri değil, yılın 365 günü çalışanların ofislerde işlerini yürüttüğü mekana dönüşecek.


 

Galatasaray'da Tudor'un yerine Fatih Terim gelecek mi?


Tudor'un istek ve talepleri doğrultusunda takımı yeniden inşa eden Başkan Dursun Özbek, Hırvat teknik adamın kurduğu bu kadro ile sezona başlamayı hak ettiği düşüncesinde... Bunu sık sık dile getiren Dursun Özbek, "'Tudor'un istediği takımı kurduk. İstekleri doğrultusunda birçok transfere imza attık. Bu kurduğu kadro ile şampiyonluk yarışında olmak Tudor'un hakkı" ifadeleri ile Galatasaray'ın kesinlikle sezona Hırvat hoca ile başlayacaklarını söyledi.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)