comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'dan Eren Derdiyok sakatlık açıklaması: ''İtibar etmeyin''

05 Ekim 2018, Cuma 00:31
Galatasaray'dan Eren Derdiyok sakatlık açıklaması: ''İtibar etmeyin''

Galatasaray resmi internet sitesi aracılığı ile Eren Derdiyok'un sakatlığı nedeni ile çıkan spekülasyonlara yanıt geldi.

FutbolArena - Galatasaray resmi internet sitesinden zorunlu Eren Derdiyok açıklaması geldi. Eren Derdiyok'un bu akşam saatlerinde sakatlık haberi üzerinde çıkan haberlere Galatasaray resmi internet sitesi aracılığı ile yalanlama geldi.


Galatasaray'da Eren Derdiyok'un sakatlığı ciddi mi?


Galatasaray resmi internet sitesi Eren Derdiyok'un sakatlığı sonrasında gerek basında gerek sosyal medyada çıkan bazı haber ve basın kuruluşlarına yalanlama getirdi.

İŞTE O AÇIKLAMA
''
UEFA Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Porto maçının ardından Milliyet ve Hürriyet gazetelerinde yayınlanan spekülatif haberler ile ilgili olarak bir açıklama yapma gereği duyulmuştur.

Milliyet Gazetesi'nde Nevzat Dindar imzası ve “Bu işte bir sakatlık var” başlığıyla farklı oyuncuların isimlerinin de kullanıldığı haber içeriğinde yer alan tüm iddialar gerçek dışıdır.

Bahsi geçen oyuncuların her birinin sağlık durumu, kendi içerisinde farklılıklar taşımaktadır. Haberde konu edilen tetkikler yanında oyuncuların klinik muayene sonuçları ve beyanları maç önü karar aşamasında esas alınmaktadır.

Ayrıca Hürriyet Gazetesi'nde, “Eren'e Kızdı, Kadroya Almadı” başlıklı haberdeki bilgiler de doğruyu yansıtmamaktadır. Hem oyuncuları hem kulüpleri zor durumda bırakmaya yönelik, iyi niyetten yoksun ve bilimsel verilerden uzak bu tarz haberlere itibar gösterilmemesini kamuoyuna önemle rica ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü''

İŞTE O YALANLANAN HABER

 

''FATİH TERİM BUNU BİR YERE YAZAR''

Ortada bir kriz var. Teknik direktörünüz MR'ında herhangi bir problem bulunmadığını söylüyorsa, 1 gün sonra o golcüyü kadroya almıyorsa bu dünyanın her yerine haberdir. Tolga Ciğerci, Serdar Aziz ve son olarak Eren. Burada ciddi bir problem var. Eren fedakarlık yapmalıydı. Ben ayağım kopsa bu maçta oynardım. Fatih hoca da bunu bir yere yazar. Fenerbahçe, kendi Fatih Terim'ini bulamıyor. Fatih Terim G.Saray'ın şansıdır.  (Milliyet)

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"